Uwielbiam nosić różnorodne dodatki, ponieważ to właśnie one nadają charakter stylizacji. Nawet najzwyklejszy strój może zacząć sprawiać zupełnie inne wrażenie, jeżeli urozmaicimy go odpowiednio dobranymi ozdobami. Najbardziej zależy mi na tym, żeby moje dodatki przyciągały uwagę osób, które napotykam – lubię wyróżniać się w tłumie. Ostatnio zapragnęłam znaleźć coś ciekawego, co pasowałoby zarówno do stylizacji na co dzień, jak również tych bardziej eleganckich.

Unikatowy zegarek wykonany z drewna

drewniane zegarkiZatęskniłam za noszeniem zegarka, ponieważ od dawna nie miałam żadnego czasomierza na swoim nadgarstku. Główną przyczyną było to, że nie znalazłam modelu, który by mi się wystarczająco spodobał. Chciałam, żeby był naprawdę wyjątkowy. Postanowiłam więc poszukać właśnie takiego czasomierza. Po jakimś czasie natrafiłam na coś, czego właśnie potrzebowałam: drewniane zegarki. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z takimi nietypowymi czasomierzami, jednak od razu się w nich zakochałam. Uwielbiam dodatki wykonane z naturalnych materiałów – wyglądają rewelacyjnie oraz mogą zdradzać zamiłowanie do natury. Zamówiłam więc zegarek wykonany z drewna egzotycznego, jakim jest wenge. Trochę zastanawiałam się nad tym, jaki pasek czy bransoletę do niego dobrać. Ostatecznie zdecydowałam się na taki wykonany z materiału, ponieważ wydawało mi się, że takie rozwiązanie będzie doskonałe na co dzień. Nie mogłam się doczekać, aż przyjdzie paczka z moim nowym dodatkiem. Ten zakup okazał się strzałem w dziesiątkę – zegarek na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, niż na zdjęciach. Bardzo zdziwiła mnie również jego lekkość – jest o wiele lżejszy od zegarków wykonywanych z tradycyjnych materiałów. Jest to jego wielką zaletą, ponieważ dzięki temu bardzo wygodnie nosi się go na nadgarstku. Myślę, że obecnie to jest mój ulubiony dodatek, ponieważ poza ozdabianiem moich stylizacji spełnia również bardzo praktyczną funkcję – dzięki niemu nie muszę sięgać po telefon, aby sprawdzić, która jest godzina.

Piękny zegarek jest więc nie tylko bardzo praktyczny, ale również stanowi urozmaicenie stylizacji. Bardzo się cieszę, że znalazłam modele wykonane z drewna, ponieważ są bardzo unikalne oraz sprawiają, że moje stylizacje nabierają niepowtarzalnego charakteru. Wiele osób z mojego otoczenia od razu zwróciło uwagę na taki drewniany czasomierz, ponieważ trudno przejść obojętnie obok takiego wyjątkowego dodatku. Jest on więc nie tylko bardzo wygodny, ale również piękny oraz oryginalny – idealny dla osób chcących podkreślić swój styl.