Jestem ogromnym fanem wszelkiego rodzaju elektronicznych gadżetów. Często wymieniam swoje telefony, ale mam jedną zasadę. O każde urządzenie dbam tak, żeby potem móc je sprzedać dalej w stanie idealnym. Dzięki temu na sprzedaży używanego telefonu tracę relatywnie mało. Taką samą zasadę stosuje względem laptopów, które równie często wymieniam. Przy sprzedaży zawsze mogę napisać w aukcji, że urządzenie wygląda i działa jak nowe. Teraz mam Iphona i muszę przyznać, że ostatnio wymieniałem w nim cały moduł ekranu.

Po wizycie w serwisie Iphone wygląda idealnie

serwis iphone w krakowieObecny telefon wyprodukowany przez amerykańskiego giganta w produkcji elektroniki mam już drugi rok. Jak na mnie to bardzo długo, bo zawsze wymieniałem telefony mniej więcej co pół roku. W tym przypadku jest jednak inaczej, bo jestem bardzo zadowolony ze swojego smartfona. Jakby nie patrzeć to produkuje go firma, która jest absolutnym liderem pod względem sprzedaży swoich urządzeń na całym świecie. W każdym razie na chwilę obecną nie odczuwam potrzeby zmiany telefonu. Mam też swój ulubiony serwis Iphone w Krakowie, w którym dawno temu naprawiałem kilka razy swoje telefony. Może nawet nie tyle co jej naprawiałem, co zlecałem w nich zmiany w oprogramowaniu. Serwis ten bardzo mi pomógł niecały miesiąc temu, kiedy mój Iphone zaliczył naprawdę twarde lądowanie na kostce brukowej. Chwila nieuwagi kosztowała mnie mnóstwo stresu, ponieważ rozbił się cały ekran w moim telefonie. Wystraszyłem się tylko tego, że nie będę mógł go sprzedać w dobrej cenie. Na szczęście Iphone był w etui, więc jego obudowa pozostała w nienaruszonym stanie. Udałem się więc do mojego ulubionego serwisu i okazało się, że wymienią mi ekran na następny dzień. Muszą tylko zamówić odpowiednie części. W kolejnym dniu wymieniono mi cały moduł ekranu i muszę przyznać, że telefon wygląda idealnie. Nie widać na nim nawet śladu po upadku, więc bardzo mnie to uspokoiło. Przy jego sprzedaży będę mógł napisać, że jest w doskonałym stanie technicznym i wizualnym. Zawdzięczam to tylko i wyłącznie specjalistom serwisowym.

W Krakowie działa co najmniej kilka solidnych serwisów telefonów komórkowych, w których naprawiane są wszystkie modele telefonów. Ja korzystam z jednego serwisu od lat, ale jest on dedykowany tylko dla telefonów Iphone. Nic w tym dziwnego, bo jest ich w naszym kraju najwięcej. I prawdę powiedziawszy to te telefony są całkowicie bezawaryjne. Jedyny powód do wizyty w serwisie to uszkodzenie telefonu przez własną nieuwagę. A to może się akurat zdarzyć każdemu.