Rynek BHP jest obecnie bardzo rozwiniętą gałęzią gospodarczą co spowodowała większa świadomość pracowników i przedsiębiorców oraz zaostrzone normy w zakresie bezpieczeństwa BHP. Sprzęt i odzież roboczą kupimy już niemal wszędzie zarówno w sieci jak i licznych obiektach stacjonarnym. Jako mały przedsiębiorca zawsze cenię sobie czas, który oszczędzam przy podejmowaniu niektórych decyzji, dlatego chciałbym się podzielić moją opinią o dużych obiektach oferujących produkty BHP.

Duże hurtownie BHP

duża hurtownia BHPKupując dla moich pracowników odpowiednią odzież roboczą szukam produktów dobrych za rozsądną cenę. Wybór jest duży. W moim tylko mieście istnieje kilkanaście małych sklepów i trzy większe hurtownie z takimi produktami. Wliczając do tego zakupy sieciowe wybór źródła jest naprawdę duży. Nie chciałbym nikogo dyskryminować ale dla mnie osobiście najlepszy komfort zakupów występuje w takim obiekcie jak duża hurtownia BHP, a już mówię dlaczego tak sądzę. Udając się do mniejszych sklepów z odzieżą roboczą z reguły sprzedawcy patrzą na mnie jakbym wymyślił jakiś nietypowy produkt pochodzący z innej planety gdy tylko pytam się o odzież w odpowiednim kolorze. Jesteśmy małą firmą drogową dlatego istotne jest aby moi ludzie byli jednolicie ubrani. Z reguły słyszę, że albo nie ma albo trzeba taki produkt zamówić i będzie za parę dni, a w najlepszym przypadku na jutro. Jeśli się zgadzam to muszę jutro ponownie zajechać do hurtowni aby nabyć mój produkt i tracę przez to kolejną godzinę. Gorzej jeśli ubranie, które przyszło nie pasuje w jakimś aspekcie i trzeba je wymienić na inne. I znowu cała procedura zaczyna się od początku, a godziny lecą. Godziny, które mógłbym w sposób efektywny wykorzystać i zarobić za to odpowiednie pieniądze. W konsekwencji cały zakup jest drogi i nie satysfakcjonuje mnie w ogóle. Podobnie jest z zakupami sieciowymi. Duża hurtownia BHP za to posiada wystarczający asortyment na swoich magazynach, który usatysfakcjonuje nawet tak wybrednego klienta jak ja. Usprawnienia w zakresie obsługi obejmujące takie elementy jak doradcy wyposażeni w tablety jeszcze bardziej przyspiesza proces zakupów.

Jako osoba ceniąca swój czas i pieniądze wolę wybrać opcje zakupów w dużej hurtowni gdzie załatwię swoje sprawunki w jednej chwili bez straty czasu. W hurtowniach gdzie jestem już dobrze znanym klientem zamówienia często mogę wykonywać wcześniej przez telefon i odebrać z hurtowni już gotowe i spakowane dla mnie produkty. Taka obsługa sprawia, że całość wyprawy okazuje się być tańsza co przynosi firmie dodatkowe korzyści finansowe.

 

Kategorie: Ochrona