Kawomaty to nic innego jak automaty vendingowe do gorących i zimnych napojów, a także do przekąsek. Z tego względu, że są to bardzo przydatne urządzenia, często my, jako właściciele firm chcemy je wynająć, aby stały w naszym obiekcie handlowym. Jakie korzyści płyną z takiego wynajmu?

Zalety wynajmu kawomatów w naszej firmie

kawomaty wynajemPierwszą zaletą umieszczenia kawomatu w naszym punkcie handlowym jest to, że firmy, które zajmują się tego typu wynajmami, umieszczą w kawomacie produkty, które my sami wybierzemy, wedle wyselekcjonowanych przez nas producentów. Dlatego właśnie kawomaty wynajem są bardzo opłacalną dla nas inwestycją. W każdym takim kawomacie zainstalowany jest specjalny filtr przeznaczony do uzdatniania wody. W znacznym stopniu poprawia on walory smakowe wody. Co istotne, redukuje również osadzanie się kamienia w kawomacie, a także zmniejsza wszystkie ewentualnie zanieczyszczenia. Wynajem takich automatów to korzyść dla naszego punktu handlowego, ponieważ firmy gwarantują nam bezpłatny transport, montaż oraz ich obsługę w kwestii ich stanu higienicznego, a także uzupełnienia brakujących produktów. Kiedy nasz automat się popsuje, profesjonalna firma będzie w stanie go bez problemu naprawić. Dodatkowo zaletą dla nas jest to, że firmy oferujące wynajem automatów do kawy, konkurują ze sobą i proponują nam co rusz nowsze modele automatów, które pasują do każdego wnętrza. Firmy zajmujące się wynajmem kawomatów oferują nam dystrybucje asortymentu do kawomatów razem z kompleksową ich obsługą. Nieodpłatnie udostępniają kawomaty do użytkowania. Oferują również możliwość najmu kawomatu przez nas albo najmu powierzchni pod kawomat. Zawsze gwarantują nam instalację kawomatu oraz jego całkowita obsługę serwisową. Mogą się pochwalić bardzo dużą dostępnością różnego rodzaju asortymentu. Ze względu na profesjonalizm tego typu firm, cały czas rozszerzają swoją ofertę, aby dopasować ją pod nasze wymagania, proponują nam kawę jedynie od najlepszych producentów, dlatego kawa smakuje tak wyśmienicie naszym klientom. 

Bez względu na to czy jesteśmy właścicielami hotelu, obiektu sportowego, czy galerii handlowej, kawomaty są obecnie standardem i idąc z duchem czasu musimy pomyśleć o jak najbardziej komfortowych rozwiązaniach dla naszych klientów, ponieważ w dzisiejszych czasach bardzo istotna jest dbałość o klienta, jak również rozreklamowanie naszych usług a nic tak nie sprawia przyjemności i nic nie jest tak doceniane jak przepyszna, nasza ulubiona kawa na wyciągnięcie ręki.