Szybkie połączenie jest stosowane w źródłach rentgenowskich PHI to Parker typu SH2-62. Łączniki te służą do połączenia wymiennika ciepła ze źródłem promieniowania rentgenowskiego, aby zapobiec przegrzaniu anody. Z czasem uszczelnienia złącza żeńskiego mogą ulec uszkodzeniu w wyniku zużycia lub po prostu wyschnięcia. Kiedy tak się stanie, dostaniesz ciągłą kroplę wody ze złącza (nie tak dobrze, jakby woda wyciekała do źródła, w którym się wyskoczy). Jak znaleźć i wymienić uszczelki w złączu żeńskim.

Jak zainstalować szybkozłącze hydrauliczne, gdy masz już części

szybkozłącza hydrauliczneZłącze męskie nie jest sprawne (ale zwykle nie zawodzi). Mechanizm uszczelnienia składa się z dwóch części. Element ustalający uszczelnienie teflonowe. Uszczelka z o-ringiem z nitrylu. Odcięty krój Parkera. Możesz znaleźć te części, wyszukując numery części. Element ustalający uszczelnienie teflonowe. O-ring z nitrylu. Jeśli szukasz numerów części, napewno znajdziesz wiele miejsc, w których znajdują się te części. Są bardzo tanie. Użyj wiertła dentystycznego i wykop teflonową przekładkę i o-ring. Zamontować nowy o-ring. Możesz użyć zęba dentystycznego, aby wprowadzić go do kanału. Należy pamiętać, że o-ring musi być skierowany w stronę dolnej części łącznika. Zainstaluj nowy teflonowy element dystansowy za pomocą frezu dentystycznego, aby wprowadzić go do kanału. Należy pamiętać, że zgodnie z instrukcją producenta zainstalować urządzenie w górnej części złącza. Ponadto w przypadku teflonowych elementów dystansowych, które kupiłem dla tego postu na blogu, mają one rozcięcie, które prawdopodobnie powinno ułatwić instalację. Myślę jednak, że byłoby łatwiej z solidnym elementem dystansowym takim jak ten, który wyciągnąłem. To było trochę trudne, ale za pomocą śrubokręta byłem w stanie spłaszczyć szczelinę, aby w końcu zatrzasnęła się w kanale. Powinieneś planować utratę jednego lub dwóch teflonowych elementów dystansowych podczas doskonalenia techniki. Szybkozłącza hydrauliczne można podłączyć do węża hydraulicznego lub zdjąć z niego dzięki wygodnemu szybkiemu podłączaniu i rozłączaniu. 

Szybkie hydrauliczne połączenie może być idealne do zastosowań rolniczych, mobilnych i przemysłowych. Ponad 100 stylów łączników z różnymi opcjami modelowania PSI, natężenia przepływu i rozmiarów rur, aby znaleźć idealne dopasowanie. Maksymalizują wydajność układu dzięki hydraulicznemu połączeniu. Zalecane do stosowania tam, gdzie występują wysokie prędkości cyklu i skoki ciśnienia. Gwinty stożkowe łączą się, tworząc szczelne uszczelnienie, co pomaga zmaksymalizować wydajność układu hydraulicznego.