Oferowanie gadżetów reklamowych z logo firmy jest bardzo często praktykowane w małych i dużych przedsiębiorstwach. Dzięki gadżetom reklamowym możliwe jest rozpropagowanie nazwy firmy wśród nowych klientów, a także nagrodzenie i uhonorowanie stałych kontrahentów oraz pracowników. Jednym z najbardziej popularnych gadżetów są różnego rodzaju powerbanki, które stanowią bardzo funkcjonalny prezent dla wielu osób. Jakie typy powerbanków mogą być używane jako prezent i gadżet?

Różne typy oraz wersje powerbanków reklamowych

powerbank reklamowyPowerbanki oferowane jako gadżety firmowe mogą różnić się od siebie przede wszystkim pojemnością. Spotkamy zatem powerbanki o pojemności około 2200 mAh, które są idealne dla osób, które chcą nosić je w torebce, portfelu czy kieszeni. Tego typu pojemność jest wystarczająca do jedno lub dwukrotnego naładowania urządzenia, np. lampy rowerowej. Jednak powerbank reklamowy to nie tylko wersja o małej pojemności. Wiele firm oferuje wersje o pojemności od 4000 mAh do 10000 mAh. Tego typu gadżety wystarczają w zupełności do kilkukrotnego naładowania telefonu do pełna. Jednak tego typu urządzenia to nie tylko sama ich pojemność, a wersje powerbanków oferowanych przez firmy są opakowywane w specjalne etui oraz pokrowce. Większość z tych opakowań jest oznaczona logo firmy, a całość jest często oferowana jako gadżet firmowy w bankach, instytucjach finansowych czy wielu innych przedsiębiorstwach. Pokrowce i opakowania na powerbanki mogą być wykonane z wielu materiałów. Spotkamy etui wykonane z naturalnej i sztucznej skóry, w które są opakowywane większe urządzenia. Dla mniejszych przewidziano na przykład pokrowce w typie organizera lub też użyteczne drewniane pudełka, które mogą być ozdobą półki czy biurka firmowego lub prywatnego. Powerbank może być także połączony na przykład z plecakiem i w częsty sposób wykorzystywany na wypadach turystycznych czy spacerach. Tego typu rozwiązanie jest bardzo wygodne i pozwala na ładowanie wielu urządzeń z wejściem USB w każdym momencie spaceru, jazdy pociągiem czy jazdy na rowerze.

Popularnymi gadżetami są także składane stacje ładowania USB. Tego typu ładowarki charakteryzują się tym, że posiadają wiele wejść USB, co umożliwia bezproblemowe ładowanie wielu urządzeń jednocześnie. W zależności od pojemności danego urządzenia możliwe jest naładowanie mniejszych lub większych akumulatorów w telefonie czy innym urządzeniu przenośnym. Popularne są stacje ładujące, które posiadają nawet pięć wejść USB, pracujących jednocześnie.