Nowe miasto, nowe możliwości, nowe wyzwania – tak wyglądała moja przeprowadzka do Łodzi. Musiałam na nowo poznawać miejsca i punkty usługowe. Najwięcej trudności sprawiło mi poszukiwanie dobrego fryzjera, ponieważ chodzę przynajmniej raz na dwa tygodnie. Posiadam dość delikatne włosy, a nie każdy fryzjer potrafi się takimi obsługiwać. Pod tym kątem ma dość spore wymagania i nie mam zamiaru ich niszczyć u osoby, która się na tym nie zna. Moim zadaniem było więc poszukanie dobrego fryzjera.

Gdzie znaleźć dobrego fryzjera?

dobry fryzjer łódźAby znaleźć dobrego fryzjera przede wszystkim zaczęłam szukać opinii w internecie na ten temat. Niestety było wiele salonów fryzjerskich z różnymi opiniami i naprawdę nie wiedziałam co wybrać. Postanowiłam, że wybiorę ten najdroższy. Pieniądze nie grają żadnej roli, jeśli chodzi o moją fryzurę. Jako wymagająca klientka mogę sobie pozwolić na szaleństwo. Dobry fryzjer Łódź mieścił się w samym centrum miasta. Jego witryna była nowocześnie urządzona. Postanowiłam, że zaryzykuję i weszłam. Jak się okazało, personel to było tylko i wyłącznie męskie grono. Pomyślałam wówczas, że jeszcze nigdy nie byłam u fryzjera mężczyzny. Zawsze włosy mi robiła babka. Czułam więc delikatne skrępowanie. Kiedy przekroczyłam próg od razu zajął się mną mężczyzna w średnim wieku i zaprosił na kanapę, abym poczekała kilka minutek. Z tej perspektywy obserwowałam, w jaki sposób czesze swoje klientki. Ich fryzury były naprawdę wystrzałowe! Nigdy nie widziałam, aby ktoś tak operował nożyczkami. Bardzo mi się podobało. Kiedy zostałam zaproszona przed lustro, fryzjer zaproponował mi całkowita odmianę. Zgodziłam się bez wahania. Na początku jednak byłam troszeczkę zdezorientowana, ale kiedy zobaczyłam sam efekt wyczyniań fryzjera, to aż zaniemówiłam z wrażenia! Nie dość, że miałam kolor taki, o którym nigdy bym nie pomyślała, to jeszcze ułożenie włosów całkowicie mnie zaskoczyło. I to w sposób pozytywny! Teraz wiem gdzie znaleźć dobrego fryzjera – w centrum Łodzi.

Od tego momentu jestem stałym bywalcem salonu fryzjerskiego, z którego regularnie korzystam z usług. Za każdym razem wychodzę zadowolona. Fryzury są eleganckie i bardzo kobiece. Spontaniczne decyzje o zmianie wizerunku zdecydowanie wprowadzają mnie w pozytywny nastrój. Zaprzyjaźniłam się z moim fryzjerem i wiem, że nikt inny już nie może dotykać moich włosów. Nie myślałam, że mężczyzna może mieć aż tak duży talent do tego fachu. Ma wyczucie smaku, styl i fantazję. Taki kreatywny fryzjer jest potrzebny każdej kobiecie.