Od kilku lat prowadzę małą firmę usługową, zajmującą się szyciem firan z materiałów przyniesionych przez klienta. Posiadam również swoje tkaniny, ale z racji tego, że belki zajmują dość dużo miejsca, a ich magazynowanie wiąże się z dodatkowymi kosztami, staram się trzymać tylko takie tkaniny, które są najbardziej uniwersalne. Biznes kręci się na tyle dobrze, że postanowiłem więcej zainwestować w marketing. To co jest ważne dla klientów to opakowanie. Postanowiłem, więc zainwestować w duże torby papierowe reklamowe z Warszawy, aby wyjść na wprost oczekiwaniom moich klientów.

Torby papierowe dźwignią handlu

duże torby papierowe reklamowe z WarszawySkąd taki pomysł, aby marketing rozpocząć od toreb? Powód jest bardzo prosty. Torby papierowe, szczególnie te grubsze są najczęściej pozostawiane przez klientów w domach. Zupełnie inaczej sprawa ma się z ulotkami. Kto obecnie zachowuje ulotkę, którą otrzymuje? Prawdopodobnie jest to bardzo mały odsetek osób. Torbę ludzie zachowują, schowają do szafy i wyciągną w odpowiednim momencie. Taka torba oczywiście jest wyposażona w logo firmy, dzięki czemu nawet jeśli akurat ta osoba nie potrzebuje kolejnych firan, zasłon to może znajomi podchwycą nazwę lub też współtowarzysze podróży tramwajem, czy ludzie robiący zakupy w tym samymi miejscu. Wiadomo, że najważniejszym elementem takiej torby jest nadruk, który od razu musi sugerować czym dana firma się zajmuje. Udany projekt to pół sukcesu. Kolejnym krokiem do idealnej torby jest jej wielkość, która pozwoli nam na schludne spakowanie naszego produkty. Z racji tego, że moimi produktami są firany i zasłony, które często po złożeniu mają dużą powierzchnię to w kręgu moich zainteresowań są właśnie firmy produkujące duże torby papierowe reklamowe z Warszawy.  Klienci otrzymując dobrze zapakowany produkt są zadowoleni i wiedzą, że firma jest solidna. Wiadomo, że sukces takiej firmy jak moja nie zależy od torby, ale od starannego wykonania przedmiotu zamówienia, jednak otoczka zawsze jest ważna. Ludzie w większości są wzrokowcami i schludność oraz jakość są dla nich najlepszym wyznacznikiem kategorii firmy.  Szczególnie jeśli prowadzi się działalność usługową.

Polecam taki marketing wszystkim, którzy prowadzą firmy o podobnym profilu co moja. Ja sam często sprawdzam jakość opakowania kupowanych i zamawianych materiałów. Wiadomo, że ładne opakowanie budzi dużo większe zaufanie, szczególnie kiedy nasz klient ma do czynienia z naszą firmą po raz pierwszy. W przyszłości zamierzam rozszerzyć marketing o reklamę w Internecie, ale na razie postanowiłem postawić na duże torby papierowe reklamowe z Warszawy. Oczywiście z dobrej jakości brandingiem informującym o profilu firmy.