Kiedy dowiedziałam się, że moja najlepsza przyjaciółka spodziewa się dziecka, byłam prawie tak samo podekscytowana i szczęśliwa jak ona. Wiem, że wraz z mężem bardzo długo starali się o powiększenie swojej rodziny, dlatego radość była jeszcze większa. Gdy minęło już kilkanaście tygodni, a ginekolog wciąż potwierdzał, że wszystko jest w jak najlepszym porządku, uznałyśmy, że najwyższy czas zorganizować baby shower. Po jednej z wizyt u lekarza moja przyjaciółka dowiedziała się, że najprawdopodobniej będzie to córeczka, dlatego kolorem przewodnim całego przyjęcia miał być róż.

Dlaczego warto kupić niemowlakowi tiulową spódniczkę?

tiulowa spódniczka dla niemowlaka na prezentJako że przyszła mama musiała się bardzo oszczędzać, ponieważ odpowiadała nie tylko za swoje zdrowie, ale też za stan dziecka, postanowiłam, że postaram się jej jak najbardziej pomóc w organizacji baby shower. Wspólnie wybrałyśmy najładniejsze zaproszenia, a ja poszłam z nimi na pocztę i upewniłam się, że wszyscy goście otrzymają swój list o czasie. Następnie zamówiłyśmy online wszystkie niezbędne dekoracje, takie jak balony, różowy napis oraz różnego rodzaju ozdoby. Odwiedziłam też miejscową cukiernię, żeby poprosić o przygotowanie odpowiedniego tortu. Kiedy sądziłam, że wszystko jest już przygotowane i dopięte na ostatni guzik, zdałam sobie sprawę z tego, że zapomniałam kupić prezentu dla przyszłej mamy oraz jej córeczki. Na początku wpadłam w panikę, ponieważ miałam naprawdę mało czasu na zakupy, a w dodatku kompletnie nie wiedziałam, jaki upominek wybrać. Pojechałam do pobliskiej galerii i znalazłam sklep z artykułami dla małych dzieci. Uznałam, że może ekspedientka będzie miała większe doświadczenie niż ja, dzięki czemu pomoże mi w znalezieniu czegoś odpowiedniego. Miałam szczęście, ponieważ trafiłam na niezwykle sympatyczną osobę, która uwielbiała dzieci. Poradziła mi, że tiulowa spódniczka dla niemowlaka na prezent będzie najlepszym wyborem. Wiedziałam, że moja przyjaciółka planuje rodzinną sesję zdjęciową, dlatego pomyślałam, że jej córeczce przyda się tego typu stylizacja. Wybrałam jedną z najładniejszych spódniczek, jakie znalazłam i nie mogłam się doczekać, aż zobaczę w niej maluszka. Byłam pewna, że to świetny pomysł na upominek.

Kiedy wręczyłam przyjaciółce pięknie zapakowaną paczkę, nie mogłam się doczekać, aż zobaczy, co jest w środku. Na szczęście otworzyła ją jako jedną z pierwszych i już po chwili wszyscy byli zachwyceni moim zakupem. Mimo to największy podziw spódniczka wzbudziła dopiero podczas sesji zdjęciowej. Gdy przyjaciółka pokazała mi wszystkie fotografie i zobaczyłam, jak pięknie jej córeczka wyglądała w kupionym przeze mnie prezencie, byłam niezwykle szczęśliwa. Cieszyłam się, że z pomocą ekspedientki udało mi się wybrać tak przepiękną rzecz.