Jestem doświadczonym przedsiębiorca, dla którego nawet najtrudniejsze zagadnienia związane z biznesem nie są niczym obcym. Na co dzień prowadzę prężnie rozwijająca się firmę, która zajmuje się skupowaniem zadłużonych spółek. Wiele z was zapewne zastanawia się nad tym, czy opłaca się prowadzić tego typu działalność gospodarczą. Jaki pożytek jest z zadłużonej spółki? Musze przyznać, że moja firma dzięki doskonałemu zarządzaniu osiąga naprawdę spore zyski w ciągu roku.

Czy zadłużoną spółkę można odkupić?

szybko kupię spółkę zadłużonąOd wielu lat zajmuję się prowadzeniem własnej działalności. Przez ten czas zdołałem znacznie rozwinąć swoją firmę. Nabyłem doświadczenia oraz niezbędnych umiejętności potrzebnych do prowadzenia własnego biznesu. Pomogła mi w tym ciężka i wytężona praca, często przez siedem dni w tygodniu po kilkanaście godzin. Tak było na samym początku, a teraz mogę odcinać kupony od sławy. Bez ciężkiej i wytężonej pracy nie ma nawet co marzyć o osiągnięciu sukcesu w biznesie. Doskonale zdaję sobie jednak sprawę z tego, że w niektórych przypadkach o powodzeniu danego przedsięwzięcia decyduje również szczęście. Każdego roku w Polsce wielu przedsiębiorców kończy swoją działalność. Ogłoszenie bankructwa własnej firmy z pewnością nie należy do łatwych decyzji. Niemniej jednak warto takie działania podjąć, gdy spółka od dłuższego czasu generuje same straty, a komornicy usilnie dobijają się do drzwi. Niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, ze zadłużoną spółkę można sprzedać. Przedsiębiorca wówczas może szybko i w miarę bezboleśnie pozbyć się problemu. Moja firma od wielu lat skupuje zadłużone spółki i odsprzedaje je zewnętrznym podmiotom. Mam rozległa siec kontaktów i dysponuję sporymi środkami finansowymi, dzięki czemu szybko kupię spółkę zadłużoną. Ja i moi współpracownicy posiadamy spore doświadczenie w tym zakresie. W razie potrzeby pomagamy w załatwieniu wszelkich formalności związanych z zamknięciem spółki. Zaufało już nam wielu klientów prowadzących własne przedsiębiorstwa. Z punktu prawnego najtrudniej jest przejąć dużą firmę posiadająca wieloosobowy zarząd. Nie ma jednak rzeczy niemożliwych.

Moja firma specjalizuje się w skupowaniu zadłużonych spółek. czasami również odsprzedajemy spółkę innemu podmiotowi, oczywiście po uregulowaniu wszelkich zaległości i zobowiązań. Warto również podkreślić z cała mocą, ze niektórzy członkowie zarządów nie dopełniają szeregu formalności związanych z ogłoszeniem upadłości firmy. Ja i moi współpracownicy dokładamy wszelkich starań, żeby sytuacja prawna danej firmy nie budziła żadnych zastrzeżeń.