Marki DeLonghi już od kilku dobrych dekad oferuje jednej z najlepszych i najpopularniejszych ekspresów do kawy. Jest ona rozpoznawalna praktycznie na całym świecie i cieszy się renomą oraz popularnością wśród swoich klientów. Jeśli raz kupimy markowy ekspres, po latach wymienimy go tylko na nowocześniejszy, ale ciągle pochodzący od marki, której zaufały miliony ludzi na świecie, i która ma swoje firmowe serwisy naprawcze.

Stawiamy tylko na renomowane serwisy naprawcze

serwis ekspresów do kawy delonghi warszawaMiłośnikom aromatycznej kawy marki DeLonghi nie trzeba przedstawiać. Znają ją nawet ci z nas, którzy nie mają w zwyczaju picia kawy. Ekspresy włoskiego producenta cechuje jakość i wytrzymałość. Wykonywane są one z tworzyw o najwyższej jakości i posiadają wszystkie wymagane prawem atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Sprzęt nie zawsze jest tani, dlatego każda usterka powinna być zgłoszona w firmowym serwisie. Jeśli chodzi o serwis ekspresów do kawy DeLonghi Warszawa ma wiele punktów usługowych, w których zawsze dostaniemy oryginalne części zamienne do każdego rodzaju i modelu ekspresu. Sami nigdy nie powinniśmy zabierać się za naprawę naszego sprzętu AGD, gdyż zazwyczaj o jego budowie i funkcjonowaniu wiemy niezbyt dużo. Gdy nasz ekspres zostanie uszkodzony, musimy oddać go do renomowanego serwisu, w którym fachowcy wycenią naprawę i wskażą, co wymaga ewentualnej wymiany. Zawsze wskażą nam też, czy naprawa jest ekonomicznie uzasadniona, czy lepszym rozwiązaniem będzie zakup nowego sprzętu. Zwłaszcza właściciele restauracji i kawiarni powinni mieć na uwadze regularne przeglądy sprzętu i serwisowanie, gdyż sprzęt, który używają musi być zawsze sprawny. Bez względu na to, czy mamy ekspres przelewowy, czy ciśnieniowy w renomowanych serwisach zajmą się nim dobrze wyszkoleni fachowcy. Przed wyborem serwisu warto przejrzeć ofertę zamieszczoną na prowadzonych przez nie stronach internetowych, by poznać opinie innych klientów.

Firma DeLonghi zajmowała się tak naprawdę produkcją różnego sprzętu AGD, ale dopiero wprowadzenie na rynek ekspresów do kawy dało jej światową sławę i rozpoznawalność marki. Dziś produkuje ona jedne z najpopularniejszych ekspresów, które cechuje wytrzymałość i funkcjonalność. Mamy je zarówno w domach, jak i w prowadzonych przez nas kawiarniach. Musimy tylko pamiętać o regularnym ich serwisowaniu oraz oddawaniu do naprawy firmowym serwisom naprawczym z profesjonalną kadrą oraz oryginalnymi częściami zamiennymi pochodzącymi od samego producenta, co jest gwarancją ich jakości i wytrzymałości.