A więc kupiłem sobie nowy telefon. To znaczy miał dopiero do mnie przyjść, ale ja już faktycznie zastanawiałem się jakie akcesoria do niego wybrać. Pierwsze, co rzuciło mi się w oczy to szkło hartowane do Huawei P30. Czyli idealne do mojego modelu telefonu. Chciałoby się powiedzieć, że bez szkła też można żyć, ale przecież będzie to można powiedzieć życie na krawędzi. 

Wytrzymałe szkło hartowane na telefon

szkło hartowane huawei p30Trudno powiedzieć, czy zawsze i wszędzie cena za takie artykuły jest taka sama, ale faktycznie ja zamierzałem do tego tematu podejść bardziej porządnie i chciałem wybrać jedno z najlepszych szkieł hartowanych dostępnych na rynku. Stwierdziłem, że szkło hartowane Huawei P30 musi być naprawdę mocne. Doczytałem jeszcze przed złożeniem zamówienia, że mogę zdecydować się na różną grubość szkła. W zupełności nie przeszkadza to podczas codziennego korzystania z telefonu komórkowego i nie ma żadnego wpływu na dotyk, ale faktycznie warto jest wybrać szkło hartowane mocniejsze niż standardowe. Tylko po to, aby później podczas upadku nie martwić się, czy telefon jest cały czy też nie.Huawei P30 to nowy telefon. Mówiąc też szczerze zapłaciłem za niego trochę pieniędzy, więc na pewno nie chciałbym aby coś się stało. Wiedziałem, że szkło hartowane Huawei P30 będzie idealnym wydatkiem. Szczerze mówiąc w życiu tak się nie cieszyłem wydając kilkadziesiąt złotych jak z wydatku na szkło hartowane. Nie ulega wątpliwości, że właściciele telefonów komórkowych faktycznie powinni się na tym temacie znać. Trudno w to uwierzyć,  ale szkło hartowane do Huawei, a konkretnie do modelu P30 jest nawet tańsze do innych konkurencyjnych modeli telefonów. Urządzenia takie jak telefony faktycznie są bardzo kruche. Trzeba więc robić wszystko, aby je zabezpieczać jak należy. Wiem to, bo faktycznie sam kupiłem szkło hartowane Huawei to jedna z bardziej znanych marek na rynku. Nie sposób więc szukać innych produktów do wyboru, jak przecież jak na tacy mamy ciekawe szkła w dobrej cenie. Chociaż i tak cena to nie wszystko.

Chciałoby się powiedzieć, że w wielu przypadkach takie szkło jest na tyle grube, że nic się nie dzieje z telefonem, ale jeszcze na tyle cienkie, że korzystanie ze wszystkich funkcji telefonu komórkowego jakie tylko ma. Z kolei wiem też, że można bardzo tanio coś wybrać. Zdecydowałem się na szkło jednego producenta, bo znajomi mnie namówili na to. Nie spodziewałem się, że przyjdzie nawet na drugi dzień. Moim Zdaniem taka fachowa obsługa klienta to faktycznie świetna sprawa w dzisiejszych czasach.