Grawerowany długopis to doskonały sposób na promocję firmy. Użycie lasera zapewnia wysoką jakość tekstu lub grafiki i w odróżnieniu od zwykłego nadruku jest trwały, nie ulega zatarciu i nie wymaga zakupu dodatkowych materiałów takich jak farby czy rozpuszczalniki. Dzięki użyciu przystawki rotującej istnieje możliwość grawerowania na całym obwodzie długopisu. Laser usuwając z metalowej obudowy wierzchnią warstwę farby pozostawia czysty i dokładny grawer o gładkich i równych krawędziach.

Długopis stylowym dodatkiem

eleganckie długopisy grawerowane laseremWysokiej jakości ekskluzywne pióro i długopis  są nierozłącznymi towarzyszami podczas spotkań biznesowych. Nadają klasy piszącemu i dużo mówią o jego guście. Jeśli, więc szukasz wyszukanego upominku dla bliskich przyjaciół, partnerów biznesowych czy członków rodziny postaw na akcesoria piśmiennicze renomowanych i cenionych producentów. Ekskluzywne długopisy Waterman lub Parker z grawerem to  świetny pomysł na upominek, który możemy polecić ze względu na zindywidualizowaną personalizację, która sprawia że staje się on bardzo osobisty. Serie produktów ekskluzywnych to artykuły piśmiennicze, które robią doskonałe wrażenie – wykonane są z wysokiej klasy materiałów, efektownie się prezentują oraz pięknie piszą, dlatego warto jest zakupić eleganckie długopisy grawerowane laserem. O tym, że długopisy to najpopularniejsze akcesoria piśmiennicze, wiemy wszyscy z praktyki. Natomiast o tym, że designerskie i po prostu ładne długopisy to pomysłowe gadżety, które doskonale nadają się na prezent, już nie dla wszystkich jest takie oczywiste. Najlepiej, aby długopisy na prezent spersonalizować. Dedykowany nadruk lub grawer to wspaniała pamiątka i coś, co sprawi, że obdarowana osoba poczuje się wyjątkowa. Do wyboru mamy wiele rodzajów i modeli długopisów. To, na jaką formę znakowania się zdecydujemy, determinuje wybór rodzaju długopisu. Jeśli zależy nam na grawerze, wskazane są długopisy metalowe. Grawer wygląda na nich niezwykle elegancko. Decydując się na długopis na prezent, warto zadbać również o odpowiednią oprawę. Jeśli podarunek będzie znajdował się w fajnym, a przy tym praktycznym etui, na pewno będzie o wiele bardziej elegancki. Taki komplet zawierający fajny długopis i ładne etui można podarować praktycznie na każdą okazję – zarówno kobiecie, jak i mężczyźnie czy dziecku.

A okazuje się, że sprawdzają się one nie tylko w stricte marketingowej postaci, jako długopisy reklamowe, ale równie dobrze wypadają jako okazyjny podarunek. Praktyczne zastosowanie długopisów w połączeniu z ich nowoczesnym wyglądem sprawia, że jest to interesujący i przydatny gadżet, który może się podobać i przydać. Dlatego długopisy na prezent są strzałem w dziesiątkę – mniej czy bardziej, przydadzą się każdemu.