Jestem przedstawicielem handlowym w sklepie z wykładzinami, dywanami i podkładami, które są potrzebne w trakcie remontów. Nasz sklep znajduje się w środku wielkiego osiedla. Pracuję w nim wiele lat i jestem bardzo zadowolona z mojej pracy. Lubię kontakt z ludźmi. Znam się na tym co robię i klienci chętnie proszą mnie o radę. Zawsze staram się dobrać dla każdego klienta najlepszy towar, którego szuka.

Namówiłam klienta na podkład pod wykładzinę

podkład pod wykładzinę dywanowąW moim domu mam wszystkie rzeczy ze sklepu, w którym pracuję. Uważam, że właściciel zamawia dobre produkty, które są warte swojej ceny. Staram się zawsze dobrze doradzić moim klientom kiedy proszą mnie o pomoc. Wiem, że nie każdy musi się na tym znać a ja jestem od tego żeby rozwiać wszelkie wątpliwości moich klientów. Jako przedstawiciel handlowy mam kontakt z klientami , którzy sami przychodzą do naszego sklepu ale także wyjeżdżam do różnych miast. Ostatnio udało mi się podpisać umowę z hotelem, który budował się w Kołobrzegu blisko można. Hotel miał być bardzo nowoczesny a jego właściciel chciał żeby były w nim same najlepsze rzeczy. Właściciel wzorował swój hotel na stylu angielskim. W takich hotelach znajdują się wykładziny. Uważałam, że to świetny pomysł. W naszym sklepie był bardzo szeroki wybór dywanów a także wykładzin. Ceny były różne. Każdy klient mógł znaleźć coś dla siebie w naszej ofercie biorąc pod uwagę cenę produktu a także jakość. Właściciel zdecydował się na dobrej jakości wykładziny, które były bardzo wytrzymałe i wyprodukowane przez znane firmy. Cena była wysoka ale udało mi się zaproponować mu zniżkę ze względu na dużą ilość, którą u nas zamówił. Poza tym mogłam zaproponować mu podkład pod wykładzinę dywanową w przystępnej cenie. Początkowo właściciel nie był przekonany czy taki podkład jest potrzebny jednak przekonałam go, że jest on niezbędny. Kiedy podkład pod wykładzinę dywanową nie jest kładziony wówczas wykładzina nie wygląda tak dobrze. Poza tym z podkładem jest cieplej i zapewnia on w pewnym stopniu izolację. Ucieszyłam się, kiedy udało mi się przekonać mojego rozmówcę. Nasz towar był dostępny praktycznie od ręki. Kiedy właściciel hotelu zapłacił za zamawiany towar na drugi dzień został mu on dostarczony. Z Tego co wiem pracownicy, którzy zakładali wykładzinę chwalili jej jakość. Podkład również im się spodobał. Praca szła sprawnie i szybko.

Kiedy hotel został już wyremontowany a wszystkie prace zakończone dostałam nawet zaproszenie na weekend od właściciela hotelu. Oczywiście zdecydowałam się skorzystać z zaproszenia. Tym bardziej, ze było ono przeznaczone dla dwóch osób. Dawno już nigdzie z mężem nie byłam więc pojawiła się okazja żeby nadrobić zaległości.

Kategorie: Wnętrza