Mój mąż bardzo interesuje się modą i bardzo dba, aby wszystko w jego stroju było zawsze idealnie dobrane do okazji i aby do siebie wszystko pasowało. Nawet jego weekendowe stroje są idealnie dobrane. Czasem mu tego zazdroszczę, ja tak nie potrafię, a chciałabym równie dobrze się prezentować pod względem stroju, jak on. Ale on robi to jakoś instynktownie, po prostu się z tym urodził. Czasem proszę go o pomoc w dobraniu stroju dla mnie i zawsze wychodzi z tego idealny zestaw. A czasem czuję się trochę nieswojo, ze on to ma, ten doskonały gust, a ja nie.

Bawełniane skarpetki dla mężczyzn.

skarpetki męskie stopki bawełnianeSzczególnie dużą uwagę przywiązuje do tego, aby dobrać odpowiednie skarpetki do butów i do stroju. Na tym punkcie ma po prostu fioła i moim zdaniem czasem trochę przesadza. Ale jest to fioł nieszkodliwy, więc nie narzekam, zawsze mogłoby to być coś gorszego. I tak bardzo ważny jest dla niego odpowiedni dobór skarpetek do garnituru. Nigdy w życiu nie założyłby do garnituru białych lub zbyt krótkich skarpetek, zawsze zakłada ciemne o odpowiedniej długości. W tym akurat się z nim zgadzam, chyba spaliłabym się ze wstydu, gdyby miał na sobie ciemny garnitur, ciemne buty i białe skarpetki. Bardzo lubi też nosić stopki, szczególnie w lecie. Skarpetki męskie stopki bawełniane są bardzo uniwersalne, pasują do bardzo wielu rodzajów letniego obuwia. Doskonale pasują na przykład do letnich mokasynów czy nawet do obuwia sportowego noszonego latem, do tenisówek. Pasują także do letniego, jasnego garnituru noszonego z letnimi pantoflami. Mój mąż ma całą wielką kolekcję stopek i bardzo je lubi. I tak, jak raczej wybiera klasyczne ubrania, w kwestii stopek pozwala sobie na odrobinę szaleństwa i zdarza mu się zaszaleć z wzorami i kolorami. Dlatego nie raz zdarzyło się, że gospodarze przeżyli szok, kiedy będąc u kogoś w domu zdejmował buty, aby ujrzeli, ze do stonowanego, letniego stroju nosi jakieś odjechane skarpetki. Uwielbia w ten sposób zaskakiwać ludzi. Wiem, ze jakieś fajne stopki zawsze będą dla niego trafionym prezentem.

Nie tylko kobiety lubią nosić skarpetki stopki, także wielu mężczyzn docenia ich zalety. Są to idealne skarpetki na lato, doskonale pasują do bardzo wielu rodzajów letniego obuwia. Na rynku jest bardzo szeroki wybór różnych wzorów i rodzajów stopek dla mężczyzn, jest to bardzo mały wydatek, dlatego można sprawić sobie wiele par na przeróżne okazje. Najlepiej sprawdzają się w lecie skarpetki z bawełny lub włókna bambusowego, w takich stopu czują się najlepiej i najlepiej oddychają.

Kategorie: Moda