W zeszły weekend byłam na koncercie. Mój ulubiony zespół grał w stolicy i po prostu musiałam tam wtedy być. Pojechałam z koleżanką i wspólnie pojechałyśmy na spotkanie z muzykami na scenie. Gdy wysiadłyśmy z autobusu zauważyłyśmy, że wokół stadionu, na którym miał się odbyć koncert, wokół jest rozstawione ogrodzenie.

Warszawskie firmy zapewniające przenośne ogrodzenia

ogrodzenie przenośne w WarszawieOkazało się, że jest to standardowa procedura i że tego typu zabezpieczenia muszą zostać zastosowane. Wszystko to w trosce o odwiedzający nasz kraj zespół. W trakcie, gdy będą wchodzili na scenę, może się zdarzyć, że ktoś niepowołany będzie chciał się do nich przedostać za wszelką cenę. Ochroniarz nie zdąży go powstrzymać i może stać się tragedia. Jako że miałyśmy jeszcze kilka godzin wolnych, bo przyjechałyśmy przed czasem, postanowiłyśmy, że usiądziemy przy ogrodzeniu i będziemy czekali na otwarcie bramek i wpuszczenie do środka. Mieliśmy wiele godzin przed sobą, więc by umilić sobie czas, zaczęłyśmy przyglądać się ogrodzeniu. Bardzo pozytywnie zaskoczył nas sposób, w jaki zostało wykonane to ogrodzenie przenośne w Warszawie nie spotkałyśmy się jeszcze z tego typu solidnymi konstrukcjami. W Internecie znalazłyśmy informacje, że tego typu zabezpieczenia są produkowane przez firmy, które zajmują się tworzenie różnego typu ogrodzeń, nie tylko tych, które podziwiałyśmy. Wtedy po raz pierwszy usłyszałam o ogrodzeniu ażurowym. Wiedziałam, że są też ogrodzenia budowlane, jednak one są znacznie niższe od tych, pod którymi siedziałyśmy. Całość wyglądała na solidnie wykonaną, a dodatkowo udało nam się dowiedzieć, że pozioma część z alucynku jest wpuszczona w pionową. To zapewnia stabilność całego ogrodzenia. Żeby całość była jeszcze wytrzymalsza, spawa się łączenia i dzięki temu nie można dojrzeć, w jaki sposób wykonane jest łączenie. Również siatka została tak zaprojektowana, by nie sprawiała kłopotów, dlatego znajdowała się w ramie panelu. Konstrukcja wyglądała bardzo estetycznie i wiedziałam, że nie muszę się wstydzić za firmę, która ją wykonała i ustawiła przed moim ulubionym zespołem. Od innych fanek, które czekały razem ze nami dowiedziałam się, że są to najładniejsze ogrodzenia, jakie kiedykolwiek widziały, a był już na wielu koncertach na kilku kontynentach w swoim życiu. To sprawiło, że poczułam się dumna z tego, że w stolicy można dostać tak dobre, solidne i trwałe, a przede wszystkim ładne ogrodzenia tymczasowe.

Koncert był świetny. Na długo zapadł mi w pamięci. Mam wiele zdjęć, gdyż stałam bardzo blisko sceny. Jednak przytrafiła nam się pewna śmieszna sytuacja. Gdy już weszłyśmy podekscytowane do środka, na stadionie również stał ogrodzenia. Co prawda, o wiele niższe, bo można było się na nich oprzeć, ale jednak odgraniczały nas od sceny. 

Kategorie: Dom i Ogród