Od zawsze byłam doskonała organizatorką i zawsze wszystko potrafiłam załatwić. Po studiach jednak jakoś nie mogłam znaleźć wystarczająco dla mnie interesującej oferty pracy. jakoś wszystkie stanowiska, na których pracowałam strasznie mnie nudziły i czułam, że nie jestem stworzona do takiej etatowej pracy za biurkiem. Bardzo długo szukałam dla siebie czegoś odpowiedniego, jakiegoś zajęcia, które nie byłoby nudna pracą biurową i dawałoby mi dużo satysfakcji. Nie było łatwo znaleźć taką pracę, o jakiej marzyłam.

Profesjonalny asystent osobisty

rekomendowane usługi konsjerżTym bardziej że przez długi czas sama nie wiedziałam, czego szukam. Jak o wielu rzeczach w życiu, tak i o mojej karierze zawodowej przesądził przypadek. Pewnego dnia natrafiłam na dawno niewidzianą koleżankę z liceum. Pracowała ona jako menedżerka w hotelu i szukała właśnie jakiejś obrotnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko konsjerża w swoim hotelu. Wtedy jeszcze niewiele wiedziałam, na czym ta praca polega, jednak postanowiłam zaryzykować i spróbować. Okazało się, że jest to praca, jakiej szukałam, a ja jestem wprost stworzona do pracy w charakterze asystenta osobistego. Uwielbiałam załatwiać i organizować różne rzeczy dla klientów w naszym hotelu. Moja praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji. Szczególnie byłam z siebie zadowolona wtedy, kiedy udało mi się załatwić potencjalnie niemożliwe do rozwiązania sprawy. Wtedy byłam prze szczęśliwa. Jednak oczywiście nie samą satysfakcją człowiek żyje. To, co jeszcze bardzo podobało mi się w pracy, to były zarobki, które były naprawdę porządne. Podobało mi się też to, ze moja praca nie polega na siedzeniu przy biurku i wpatrywaniu się w komputer, tylko na wielu bardzo różnorodnych zadaniach. Podobało mi się również to, że moi klienci byli bardzo zadowoleni z moich usług i nierzadko zostawiali mi sute napiwki. Moje usługi były bardzo polecane jako rekomendowane usługi konsjerż, co ogromnie mnie cieszyło. Tym bardziej że dzięki temu dostawałam nowe, coraz lepsze oferty pracy z innych hoteli.

Ostatnio instytucja konsjerża wraca do łask. Coraz większy jest popyt na tego typu usługi, a tym samym też coraz większa podaż – obecnie w każdym niemal szanującym się hotelu można skorzystać z usług zdolnego załatwić nawet sprawy niemalże niemożliwe konsjerża. Jego usługi są szczególnie przydatne dla wszystkich zalatanych osób przebywających w podróżach służbowych. Taki konsjerż może pomóc im w załatwieniu niezbędnych spraw, na które najzwyczajniej nie mają czasu z powodu natłoku obowiązków zawodowych.