Przydatne usługi konsjerża

Kurs językowy

Przydatne usługi konsjerża

Od zawsze byłam doskonała organizatorką i zawsze wszystko potrafiłam załatwić. Po studiach jednak jakoś nie mogłam znaleźć wystarczająco dla mnie interesującej oferty pracy. jakoś wszystkie stanowiska, na których pracowałam strasznie mnie nudziły i czułam, że nie jestem stworzona do takiej etatowej pracy za biurkiem. Bardzo długo szukałam dla siebie czegoś odpowiedniego, jakiegoś zajęcia, które nie byłoby nudna pracą biurową i dawałoby mi dużo satysfakcji. Nie było łatwo znaleźć taką pracę, o jakiej marzyłam.

Profesjonalny asystent osobisty

rekomendowane usługi konsjerżTym bardziej, że przez długi czas sama nie wiedziałam, czego szukam. jak o wielu rzeczach w życiu, tak i o mojej karierze zawodowej przesądził przypadek. Pewnego dnia natrafiłam na dawno nie widziana koleżankę z liceum. Pracowała ona jako menedżerka w hotelu i szukała właśnie jakiejś obrotnej i dobrze zorganizowanej osoby na stanowisko konsjerża w swoim hotelu. Wtedy jeszcze niewiele wiedziałam, na czym ta praca polega, jednak postanowiłam zaryzykować i spróbować. Okazało się, że jest to praca, jakiej szukałam, a ja jestem wprost stworzona do pracy w charakterze asystenta osobistego. Uwielbiałam załatwiać i organizować różne rzeczy dla klientów w naszym hotelu. Moja praca dawała mi bardzo dużo satysfakcji. Szczególnie byłam z siebie zadowolona wtedy, kiedy udało mi się załatwić potencjalnie niemożliwe do rozwiązania sprawy. Wtedy byłam przeszczęśliwa. Jednak oczywiście nie samą satysfakcją człowiek żyje. To, co jeszcze bardzo podobało mi się w pracy, to były zarobki, które były naprawdę porządne. Podobało mi się też to, ze moja praca nie polega na siedzeniu przy biurku i wpatrywaniu się w komputer, tylko na wielu bardzo różnorodnych zadaniach. Podobało mi się również to, że moi klienci byli bardzo zadowoleni z moich usług i nierzadko zostawiali mi sute napiwki. Moje usługi były bardzo polecane jako rekomendowane usługi konsjerż, co ogromnie mnie cieszyło. Tym bardziej, że dzięki temu dostawałam nowe, coraz lepsze oferty pracy z innych hoteli.

Ostatnio instytucja konsjerża wraca do łask. Coraz większy jest popyt na tego typu usługi, a tym samym też coraz większa podaż – obecnie w każdym niemal szanującym się hotelu można skorzystać z usług zdolnego załatwić nawet sprawy niemalże niemożliwe konsjerża. Jego usługi są szczególnie przydatne dla wszystkich zalatanych osób przebywających w podróżach służbowych. Taki konsjerż może pomóc im w załatwieniu niezbędnych spraw, na które najzwyczajniej nie mają czasu z powodu natłoku obowiązków zawodowych.