Obiekty przemysłowe, takie jak fabryki oraz hurtownie, które posiadają odpowiednie ogrodzenie, muszą bezwzględnie posiadać odpowiednią bramę dla swojego ogrodzenia, która umożliwi kierowcom samochodów ciężarowych wjazd, w celu załadunku lub rozładunku towarów. Takiego rodzaju bramy bardzo często wyposażone są w specjalne napędy automatyczne, które umożliwiają zdalne otwieranie oraz zamykanie bramy za pomocą pilota radiowego.

Bramy wjazdowe do terenów przemysłowych

bramy przemysłowe w wielkopolscePrzedsiębiorstwa, które codziennie przyjmują dostawy, oraz dokonują załadunków samochodów ciężarowych, wyposażone są w specjalne ogrodzenia, które uniemożliwiają wejście na teren obiektu przemysłowego osób niepowołanych. Natomiast w takiego rodzaju ogrodzeniu powinna znajdować się specjalna brama przemysłowa, przez którą przejadą ciężarówki, dostarczające towar, lub odbierające go z obiektu przemysłowego. Bramy przemysłowe w Wielkopolsce, to w pełni solidne oraz trwałe bramy, montowane przy ogrodzeniach obiektów przemysłowych, w celu ułatwienia wjazdu na parking pojazdów na przykład zaopatrzeniowych. Bramy te wykonane są z najlepszej jakości materiałów, które zostały użyte podczas procesu produkcji. Dzięki wysokiej jakości, zapewniają one pełne bezpieczeństwo oraz ochronę przed wtargnięciem na teren obiektu przemysłowego osób niepowołanych oraz nieproszonych. Brama zostaje otwarta tylko i wyłącznie po uprzedniej weryfikacji osoby oraz samochodu na podstawie dokumentów CMR. Interesanci mogą wjechać przez bramę rozsuwaną lub skrzydłową, w zależności od jej konfiguracji. Można dokonać wyboru bramy na platformie sklepu internetowego, oferującego sprzedaż bram oraz przęseł dla obiektów przemysłowych. Są to bramy bezwzględnie najlepsze dla tego rodzaju terenów, oraz zapewniają pełną ochronę przeciwwłamaniową. Bramy te posiadają także klasę odporności na oddziaływanie czynników niesprzyjających, takich jak warunki pogodowe oraz atmosferyczne. Niemniej jednak ani oddziaływanie promieni słonecznych, ani też opady, nie spowodują uszkodzeń systemu bramy.

System otwierania oraz zamykania zdalnego bramy przemysłowej polega na zainstalowaniu dodatkowego systemu, jakim jest napęd do bramy. Pozwala on na sterowanie otwieraniem oraz zamykaniem bramy garażowej poprzez użycie pilota radiowego. Sygnał wysyłany do jednostki centralnej układu napędowego bramy, dokonuje jej otwarcia, a ponowny sygnał wysłany z pilota, zamyka bramę, oraz uniemożliwia przejazd oraz przejście przez ogrodzenie przemysłowe. Warto więc zapoznać się z możliwościami oraz konfiguracjami takich bram.