Kiedy skończyłam studia i musiałam szukać pracy zdecydowałam się na bardzo odważny krok. Moje koleżanki z roku zatrudniły się w różnych firmach a ja zdecydowałam się na otworzenie własnej firmy projektowej. Był to bardzo poważny i odważny krok w moim życiu ale czułam, ze sobie poradzę. W trakcie studiów brałam udział w wielu szkoleniach i kursach więc miałam już trochę doświadczenia zawodowego. Moim zdaniem najlepiej doświadczenie zdobywa się wykonując różne projekty i zlecenia dla klientów. Wiedziałam, że jak zatrudnię się w biurze projektowym to na samym początku będę wykonywać jakieś proste rzeczy a ja chciałam się rozwijać a nie stać w miejscu.

Otworzyłam firmę projektową

skuteczny i dobry architekt wnętrz - PoznańSkorzystałam z pomocy urzędu. Przygotowałam swój biznes plan i udało mi się zdobyć pewne środki z unii europejskiej na otworzenie firmy. Na początku miałam mało klientów ale z dnia na dzień było ich coraz więcej. Do każdego projektu bardzo się przygotowywałam bo zalezą mi żeby moi klienci byli zadowoleni z moich usług. Zadowolony klient poleca dalej moją firmę więc bardzo mi na tym zależało. Sporo klientów wyszukiwało też projektantów przez Internet. Moja firma posiadała profesjonalną stronę na której zamieszczałam wszystkie moje prace i było sporo pochwał od klientów, z którymi do tej pory współpracowałam. Klienci zazwyczaj wpisują w wyszukiwarce internetowej skuteczny i dobry architekt wnętrz – Poznań i wówczas z pośród wielu firm można trafić na moją. Strona firmowa jest przygotowana w prosty sposób. Jest intuicyjna wiec klienci nie mają problemu żeby znaleźć informacje na temat firmy i prac, które wykonuję. Cieszę się, że podjęłam ryzyko bo dobrze sobie radze w branży i jestem już na takim etapie, że będę musiała poszukać kogoś do pomocy. Mam sporo zleceń i powoli nie daję sobie z nimi już rady. Współpracuję zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi.

Przygotowuję aranżację wnętrz mieszkań, domów i firm. Lubię swoją pracę i angażuję się w każde zlecenie. Moje biuro projektowe znajduje się w centrum miasta. Udało mi się kupić całkiem fajny lokal, który sama zaprojektowałam. Pięknie się prezentuję więc jak odwiedzają mnie klienci od razu zwracają uwagę na gustowne urządzenie i piękne wyposażenie. Uważam, że warto kupować dobrej jakości kanapy, stoły i krzesła bo korzystamy z nich na co dzień i muszą być one wytrzymałe. Solidny projektant jest doceniany przez klientów. Kiedy szłam na studia wiedziałam, że będę projektować wnętrza i robiłam wszystko żeby jak najwięcej skorzystać ze studiów i różnych dodatkowych kursów czy szkoleń.