Od dłuższego czasu mam możliwość pracy zdalnej, która ma według mnie bardzo wiele plusów. Uwielbiam pracować z domu, jednak zauważyłam, że nie zawsze moja produktywność jest na takim poziomie, jakbym chciała. Postanowiłam więc stworzyć sobie miejsce, które będzie przeznaczone wyłącznie do pracy – mój własny, mały gabinet. Na szczęście znalazło się w domu pomieszczenie, które mogłam w ten sposób zaaranżować. Bardzo zależało mi na tym, aby pokój ten świetnie się prezentował, aby dobrze się w nim czuć.

Gabinet z lampką biurkową – antykiem

biurkowe lampy antykiInteresuję się aranżacją wnętrz, więc zdaję sobie sprawę, że każdy szczegół wystroju danego pomieszczenia ma bardzo duży wpływ na to, jakie wrażenie sprawia całość. Postanowiłam więc zwrócić uwagę na każdy element składający się na wnętrze mojego nowego gabinetu. Po odświeżeniu pomieszczenia oraz wstawieniu do niego mebli zaczęłam szukać pozostałych elementów. Jestem zakochana a antykach, więc postanowiłam znaleźć coś dla siebie w tej kategorii. Lubię również, kiedy przedmioty użytkowe rewelacyjnie się prezentują, postanowiłam znaleźć więc coś przydatnego, a przy tym charakteryzującego się niebanalnym wyglądem. W końcu znalazłam coś, co bardzo przypadło mi do gustu – biurkowe lampy antyki. Odpowiednie oświetlenie podczas pracy przy biurku jest niezwykle ważne, a dodatkowo taki przedmiot jest wspaniałą ozdobą wnętrza. Przejrzałam wiele różnorodnych modeli lampek. Najbardziej spodobały mi się takie, które posiadały sporo mosiężnych elementów. Taka kolorystyka doskonale wkomponowała się do mojego gabinetu, który został urządzony w bardzo klasycznym stylu. Najważniejsze jest jednak to, że taka lampka łączy w sobie staromodny design z przydatną funkcjonalnością. Właśnie takie antyki najbardziej mi się podobają, ponieważ są nie tylko niepowtarzalną dekoracją, ale również przedmiotem, którego będę używać na co dzień. Dzięki takiemu elementowi wnętrza mój gabinet nabrał niepowtarzalnego charakteru, a jego aranżacja codziennie poprawia mi humor.

Warto pamiętać, że antykami mogą być bardzo przydatne przedmioty. Właśnie takie najbardziej wpadają mi w oko, dlatego bardzo się ucieszyłam, kiedy znalazłam lampkę na biurko z poprzedniego wieku. Nie tylko doskonale spełnia swoją funkcję, ale również bardzo dobrze wygląda, dzięki czemu udało mi się stworzyć niebanalną aranżację do swojego gabinetu. Wygląd tego pomieszczenia bardzo mi się podoba, dzięki czemu o wiele przyjemniej mi się w nim pracuje. Antyczna lampka dodała mu niepowtarzalnego charakteru.

Kategorie: Wnętrza