Mam na imię Tomasz i mam 25 lat. Od młodzieńczych lat uwielbiam muzykę, dlatego jeszcze uczęszczając do szkoły średniej postanowiłem zostać DJ. Najpierw próbowałem sam za pomocą różnego rodzaju programów dostępnych w Internecie za darmo. Szło mi na tyle dobrze, że postanowiłem zapisać się na kurs, który nauczył mnie jak wykorzystywać mikser oraz inne sprzęty potrzebne DJ. Jestem DJ z rybnika i obecnie gram właśnie na różnego rodzaju imprezach, które są w moim mieście i nabywam z każdym dniem doświadczenia, które chciałbym następnie wykorzystać w przyszłym życiu.

Słuch i doświadczenie w pracy DJ

DJ z rybnikaObecnie moja pasja do tworzenia, łączenia i przerabiania muzyki stała się moim zawodem. Gram na różnego rodzaju imprezach. W klubach, na imprezach firmowych, konferencjach, na urodzinach, a także wszędzie tam gdzie ktoś potrzebuje DJ z rybnika. Pomiędzy różnego rodzaju zleceniami staram się tworzyć również swoje nagrania, które chciałbym wypromować poprzez wytwórnie muzyki. Obecnie publikuję swoje utwory w Internecie i okazuje się, że ludziom podoba się to co tworze. Świadczą o tym między innymi dobre opinie w Internecie. Ludzie mówią, że mam świetny i słuch i nie tylko dobrze miksuje kawałki, ale również nadaje im drugą duszę. Wiem, że styl muzyczny każdy z nas ma różny. Niektórym się podoba opera, innym muzyka klasyczna, jeszcze inni słuchają jedynie disco polo. Ja od zawsze uwielbiałem muzykę elektroniczną, zawsze mi się marzyło, że zostanę wielkim DJ i będę grał na przykład podczas parady równości w Berlinie. Jestem jeszcze dość młody i może kiedyś nadejdzie czas, że zagram i będę rozpoznawany jako ten super DJ z rybnika. Obecnie zajmuje się tylko i wyłącznie tworzeniem muzyki i graniem na imprezach. Mam pracę, która ma nienormowany czas, ale sprawia mi przyjemność. Największa przyjemność płynie z uśmiechniętych twarzy ludzi, którzy świetnie się bawią podczas imprez, na których gram. Mam swoje wierne grono fanów. Ludzie w klubach mnie znają. Podejrzewam, że za niedługo moje demo już będzie gotowe i będę mógł wysłać je do wytwórni. Może już niedługo usłyszycie mój utwór, czyli DJ z rybnika.

Mam swoją pasję i bardzo się cieszę, że mogę ją rozwijać. Jestem na tyle dobry w swoim fachu, że jeszcze mi za to płacą. Życzę wszystkim, żeby spełniły się ich marzenia i żeby każdy mógł wykonywać taką pracę, którą uwielbia. Wiem też, że niewiele osób może sobie na to pozwolić, ale pamiętajcie, że to są wasze marzenia i nikt Wam ich nigdy nie odbierze. A w przyszłości może przyjdzie czas, kiedy się spełnią.