Kiedyś dałam mojej kilkuletniej córeczce do zabawy mój telefon komórkowy. Szybko przekonałam się, że to był bardzo zły pomysł. Córka cisnęła telefonem o ziemię z całej siły, przez co zbiła mi się w nim szybka. Początkowo ryska była niewielka, ale z czasem kiedy korzystałam z tego telefonu, coraz więcej zaczęła się ona powiększać i sprawiać trudności w pisaniu sms czy przeglądaniu portali społecznościowych. W końcu zdecydowałam się ją naprawić, żeby mój telefon wyglądał jak nowy.

Udało mi się tanio wymienić szybkę w telefonie

niedroga wymiana szybki w telefonie w KrakowieRozmawiałam na ten temat z moją przyjaciółką. Powiedziałam jej, że szukam jakiegoś rzetelnego i zaufanego serwisu telefonów w okolicy, ale wszędzie są bardzo wysokie ceny za usługi. Poleciła mi ona jedno miejsce. Dowiedziałam się od niej, że niedroga wymiana szybki w telefonie w Krakowie jest możliwa, tylko trzeba znaleźć dobry serwis. Ona już wielokrotnie korzystała z jednego, zaufanego miejsca, gdzie pracowali prawdziwi profesjonaliści, którzy znali się na swoim fachu. Mieli tam bardzo niskie, przystępne ceny, jedne z najlepszych na rynku. Ponieważ to mały salon telefoniczny, na naprawę nie trzeba długo czekać, co również jest zaletą. Drobniejsze naprawy, takie jak wymiana szybki czy przeczyszczenie telefonu robią od ręki, jeśli natomiast jest potrzeba zakupienia przez nich innych części, których nie mają na stanie to najczęściej trzeba poczekać dwa – trzy dni. Postanowiłam udać się w to miejsce, tym bardziej że serwis miał swoją siedzibę niedaleko mojego miejsca zamieszkania. Okazało się, że faktycznie mają tam bardzo niskie ceny i można od ręki wymienić szybkę w telefonie. Miałam szczęście, ponieważ akurat posiadali oni szybkę do mojego modelu telefonu komórkowego i mogli to zrobić od ręki. Dzięki temu nie zostałam bez telefonu. Cała naprawa trwała nie dłużej niż trzydzieści minut. Serwisant najpierw zdjął popękane szkło z komórki, następnie odtłuścił wyświetlacz i nakleił nową szybkę dbając o to, żeby pomiędzy wyświetlaczem a szybką nie pozostały pęcherzyki powietrza.

Zrobił to bardzo dokładnie i szybko. Musiałam potem poczekać pięć minut, aby klei chwycił i szybka nie zaczęła po kilka dniach odstawać od komórki. Od razu sprawdziłam czy telefon działa i na szczęście nie było z nim żadnych problemów. Byłam bardzo zadowolona z tej naprawy. Szybkę wymieniałam już kilka tygodni temu i od tego momentu nie mam żadnych problemów z moim telefonem. Jeśli jeszcze kiedyś będę musiałam skorzystać z serwisu, z pewnością wybiorę się w to miejsce.