Mieliśmy z mężem dosyć dużą rodzinę. Posiadaliśmy trójkę dzieci. W tym roku po raz pierwszy zdecydowaliśmy się wybrać z całą gromadką nad morze na wakacje. Chcieliśmy, żeby nasze dzieci zobaczyły, jak wygląda taka duża woda. Musieliśmy tylko znaleźć odpowiednie miejsce na nocleg. Z doświadczenia wiedzieliśmy już, że nie każdy hotel jest przyjaźnie nastawiony dla rodzin z dziećmi. Większość nie oferuje odpowiednich udogodnień. Niektóre są także nastawione tylko na dorosłych gości. Dlatego z odpowiednim wyprzedzeniem zaczęliśmy rozglądać się za  czymś konkretnym.

Wybraliśmy się z rodziną do dobrego hotelu

hotel dla rodziny z dziećmiZadzwoniłam do mojej przyjaciółki, która kiedyś polecała mi bardzo dobrą miejscówkę na nocleg, w miejscowości do której chcieliśmy się udać. Niestety, nie pamiętałam jej nazwy. Przyjaciółka jednak pomogła i podała mi nazwę i adres. Był to hotel dla rodziny z dziećmi, którego właściciele przygotowali bardzo dużo atrakcji zarówno dla najmłodszych, jak i starszych dzieci. Dużą zaletą tego hotelu, co zauważają szczególnie wielodzietne rodziny jest to, że pokoje są tam duże i przestronne, nigdy nie ma problemu z tym, żeby dostawić dodatkowe łóżko czy kojec dziecięcy. Także toalety są dostosowane do dziecięcych wymagań. Wiedząc, że to naprawdę bardzo dobre miejsce, z którego z pewnością będziemy zadowoleni, od razu zadzwoniłam pod podany przez przyjaciółkę numer telefonu i zapytałam się o wolne pokoje w wybranym terminie. Mieliśmy dużego farta. W tym terminie został już tylko jeden pokój pięcioosobowy dostosowany do potrzeb trójki dzieci. Miesiąc później wyruszyliśmy na wakacje. Od razu po wejściu do tego hotelu, zrozumiałam że warty był on swojej ceny. Atrakcje na dzieci czekały już w recepcji. Mogliśmy także wynająć animatorkę dla naszych pociech albo zostawić je w dedykowanej sali zabaw, a sami w tym czasie mogliśmy odpocząć lub udać się do hotelowego SPA. Z wyglądu pokoju również byliśmy zadowoleni. Przede wszystkim był on odpowiednio urządzony. Każde dziecko miało swoje łózko.

W łazience znajdował się przewija i podest dla starszych dzieci, żeby mogły samodzielnie skorzystać z toalety. Hotelowa restauracja również zadbała o dzieci. Dostępne było specjalne menu. Dzieci mogły zjeść smaczne posiłki, których porcje były odpowiednie dla nich. Byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu w tym hotelu i aż nie chciało nam się wyjeżdżać. Jestem przekonana, że jeśli kiedyś będziemy jechać na wakacje nad morze, to skorzystamy z oferty tego miejsca. To bardzo dobre miejsce zarówno dla dzieci jak i dorosłych.