Zbliżała się wiosną i robiłam przegląd szafy mojego kilkuletniego dziecka. Dziecko jak to dziecko, szybko wyrasta ze swoich ubranek. Tym razem zauważyłam, że moja córeczka nie ma już żadnej pasującej piżamki. Ze wszystkich, które miała już powyrastała lub wyrośnie w najbliższym czasie. Postanowiłam jej kupić kilka kompletów piżam na wiosnę i lato. W związku z tym udałam się do sklepu z odzieżą dziecięcą, gdzie wiedziałam że na pewno otrzymam wysokojakościowe ubranka i piżamki dla mojej córeczki.

Kupiłam piżamę dziecięcą w sklepie

piżamy dziecięceW sklepie do którego się udałam był bardzo duży wybór piżam dla dzieci w wieku mojej córeczki. Zależało mi na tym, aby wybrać lekką i przewiewną piżamkę z delikatnego materiału. Poprosiłam sprzedawczynię o polecenie mi czegoś konkretnego. Doradziła mi ona piżamy dziecięce bawełniane, dwuczęściowe. Pokazała mi kilka najbardziej popularnych i rekomendowanych przez rodziców piżamek. Ostatecznie zdecydowałam się na zakup bardzo wygodnej i cienkiej piżamki. Była ona wykonana z lekkiej, przewiewnej bawełny idealnej na wiosnę i lato. Był to hipoalergiczny materiał, dzięki czemu miałam pewność, że strój nie będzie powodował odparzeń ani podrażnień na delikatnej skórze dziecka. Piżamka składała się koszulki z krótkim rękawkiem oraz spodenek sięgających mniej więcej do połowy łydki i zakładanych na gumkę. Gumka w spodenkach była rozciągliwa, co gwarantowało że nie będę one obciskać brzuszka dziecka. Zdecydowałam się zakupić dwa komplety piżam dziecięcych. Jedna z nich była wzorzysta, druga posiadała jednolity różowy kolor. Jednakże w sklepie był bardzo duży wybór takich piżamek dziecięcych w wielu wariantach kolorystycznych, a także z nadrukami postaci z popularnych dziecięcych bajek. Byłam pewna, że każdy znajdzie wśród takiego wyboru, piżamkę, która spodoba się jego dziecku. Piżamki były także dostępne w bardzo niskich, przystępnych cenach. Byłam bardzo zadowolona z piżamki dziecięcej, którą zdecydowałam się zakupić. Wybrana przeze mnie piżamka okazała się bardzo wygodna i komfortowa dla córki.

Córka nie miała także problemów z tym, żeby ją samodzielnie założyć. Piżamkę można było prać i suszyć w sposób mechaniczny w bardzo wysokiej temperaturze, a materiał nie niszczył się. Bawełna jest również bardzo lekkim materiałem do prasowania, dzięki czemu nie musiałam spędzać za dużo czasu na jej prasowaniu po praniu. Piżamka była przewiewna i gwarantowała odpowiednią cyrkulację powietrza, co przełożyło się na to, że córka nie pociła się w nocy i nie skopywała kołdry.

 

Kategorie: Zabawki