Za kilka miesięcy, a dokładnie to cztery w naszej rodzinie będzie obchodzony wielki dzień, a mianowicie ślub i wesele mojej siostry. Z racji, iż jestem jej siostrą, a przy okazji świadkową na jej ślubie, to biorę czynny udział w przygotowaniach do tego wielkiego dnia. No nic. Tak to jest, kiedy takie wydarzenie dzieje się w naszej najbliższej rodzinie. Cała rodzina jest w to mocno zaangażowana. Tym razem nie było inaczej. 

Barman na wesele poszukiwany

barman na wesele w WarszawieMieliśmy już od dawna wybraną i zarezerwowaną salę, a i kościół tak samo. Poszło nam z tym dużo łatwiej niż myślałam. Spodziewałam się, znając charakter mojej siostry, że z poszukiwaniem sali pójdzie nam dużo trudniej. Moja siostra naprawdę potrafi być wymagająca. Jednak poszło nam sprawnie i szybko. Następny krok to jedzenie. Tutaj jej charakter naprawdę mocno się uaktywnił. Menu zmieniała chyba kilka razy, ale ostatecznie podjęła decyzję i sama przyznała, że już zmian nie będzie. Wszystko było już generalnie zapięte na ostatni guzik. Rozmawiałam ostatnio z moją koleżanką na ten temat i ona mi powiedziała, że fajnym pomysłem jest dobry barman na wesele w Warszawie. Muszę przyznać, że ten pomysł bardzo mocno mnie zaintrygował i zainteresował. Powiedziałam o tym szybko mojej siostrze i ona miała podobne uczucia do moich. Od razu zaczęłyśmy szukać w internecie różnych możliwych opcji. Było tego jak grzybów po deszczu! Wybór takich usług był ogromny i byłyśmy pewne, że znajdziemy odpowiednią osobę. Oglądałyśmy przeróżne wyczyny, którymi się chwalili w internecie, przeglądałyśmy różne osiągnięcie i czytałyśmy opinie i komentarze zamieszczane na ich profilach. W końcu zdecydowałyśmy się na jednego z nich. Mimo młodego wieku, miał ogromne doświadczenie, mnóstwo ukończonych kursów i certyfikatów barmańskich i same pochlebne opinię. Wiedziałyśmy, że to ta osoba, którą chcemy zatrudnić. Pokazałyśmy naszą propozycję przyszłemu mężu mojej siostry i jemu również ten pomysł się bardzo mocno spodobał. Więc już wszystko było ustalone.

Ślub i wesele mojej siostry okazały się naprawdę najlepszą tego typu imprezą na jakiej byłam. Wszyscy goście bawili się wyśmienicie. Tańcom i zabawie nie było końca. Barman spisał się na medal! W ogóle pomysł, aby go zatrudnić to strzał w dziesiątkę. Ciągle była kolejka do niego, bo każdy chciał spróbować jego wynalazków i fantazyjnych smaków. Z czystym sumieniem mogę polecić go każdemu, kto tylko szuka takiego rozwiązania na swoją imprezę i to nie tylko na wesele, ale też na każdą inną, większą imprezę!