Wszystkie zabiegi depilacji wykonywane w gabinetach kosmetycznych przynoszą bardziej lub mniej trwałe efekty. Rezultaty uzależnione są od techniki pozbywania się owłosienia. Mechanicznie usuwane są włosy za pomocą wosku i past cukrowych, a efekty w utrzymują się do kilku tygodni. Bardziej trwałe metody wykorzystywane są w laseroterapii. Istnieje kilka urządzeń używanych w depilacji. Najbardziej popularne są lasery IPL oraz diodowe.

Ceny zabiegów depilacji laserowej

polecany laser lightsheer - cenaIch działanie różni się między sobą, a najlepsze rezultaty otrzymuje się przy użyciu laserów diodowych. Najbardziej  jest polecany laser Lightsheer – cena zabiegu uzależniona jest od obszaru poddawanego depilacji. Działanie laserów pozwala usunąć jednorazowo do 30% owłosienia. Działanie ogranicza się tylko i wyłącznie to mieszka włosowego i znajdującego się w nim barwnika. Wiązka światła zostaje przekształcona w energię cieplną i w ten sposób uszkodzona zostaje macierz włosa. Następnie włosy obumierają i wypadają. Laser nie działa na pozostałe tkanki i nie przenika w głąb organizmu. Dzięki temu nie dochodzi do uszkodzeń tkanek i poparzenie skóry. Poza działaniem depilującym lasery Lightsheer pomagają w usuwaniu przebarwień i zmian naczyniowych. Szerokie spektrum działania umożliwia zastosowanie laserów w wielu terapiach związanych z nadmiernym owłosieniem, a także problemami pigmentacyjnymi i naczyniowymi. W celu uzyskania najlepszych rezultatów należy wykonać serię kilku zabiegów w odstępie kilku tygodni. Włosy bowiem znajdują się na różnym etapie wzrostu i skutecznie usuwane są jedynie będące w fazie anagenu. Zabieg przebiega w komfortowych i bezbolesnych warunkach. Najlepiej przeprowadzić go w rekomendowanym salonie. Wyszkolony personel umiejętnie dobiera parametry urządzenia dopasowując je do odpowiedniego fototypu skóry. Urządzenia mogą być również stosowane w warunkach domowych, gdyż większość z nich jest mobilna, a kosmetyczki świadcząca usługi mobilne może w łatwy i szybki sposób przenieść urządzenie.

Zabiegi z wykorzystaniem laserów diodowych dają bardzo dobre rezultaty, są bezpieczne dla zdrowia i nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Lightsheer jest jednym z najlepszych urządzeń używanych profesjonalnie do depilacji. Gwarantuje wysoką skuteczność, wolną od zagrożeń i ewentualnych powikłań. Jest jest bezinwazyjnym urządzeniem działających precyzyjnie w wyznaczonym obszarze. Zabieg pozwala bezboleśnie i komfortowo usunąć włoski z całej twarzy i ciała, a także z miejsc trudno dostępnych i wrażliwych.