Długo zastanawiałam się, jaki prezent podaruję na ślub mojej siostrze. Jestem w końcu świadkową i wypada dać coś naprawdę wyjątkowego. Wydaje mi się, że produktem luksusowym i ponadczasowym jest porcelana. Znam bardzo dobrą hurtownię porcelany, która ma w swojej ofercie wspaniałe zastawy stołowe w dość przystępnych cenach. Ostatnio moja przyjaciółka zamawiała stamtąd serwis obiadowo-kawowy, który jest po prostu zachwycający. Chciałabym znaleźć zastawę stołową w stylu barokowym, bo siostra uwielbia ten klimat. 

Bogata oferta zastawy stołowej w popularnej hurtowni

hurtownia zastawy stołowejSiostra urządziła sobie całe mieszkanie w siedemnastowiecznym stylu. Na pewno kropką nad ,,i” będzie porcelanowa zastawa stołowa w barokowej odsłonie. Wejdę zaraz na stronę popularnej  hurtowni i przejrzę dostępną ofertę. Muszę stwierdzić, że hurtownia ma bardzo bogatą ofertę różnego rodzaju zastaw stołowych. Interesuje mnie serwis z ręcznie malowanymi ozdobami. Szczególnie przypadła mi do gustu jedna propozycja: to zastawa z kremowej porcelany o przepięknej ornamentyce kwiatowej. Nie widziałam nigdy piękniejszej zastawy. Ta hurtownia zastawy stołowej dołącza do każdego serwisu trzy filiżanki w stylu rokokowym. Filiżanki zatrzymam dla siebie, bo ja także uwielbiam porcelanę i często z niej korzystam. W tej zastawie stołowej znajduje się dziesięć talerzy głębokich, płaskich i deserowych. W składzie jest też sosjerka, musztardniczka, imbryk, czajnik, filiżanki, podstawka pod sosjerkę, półmisek i waza do zupy. Całość prezentuje się bardzo okazale i kunsztownie. Ten porcelanowy serwis na pewno zachwyci moją siostrę i jej przyszłego męża. Uważam, że każdy gość będzie pod wrażeniem tak pięknie podawanych potraw. Zastawa stołowa kosztuje tysiąc dwieście złotych, ale otrzymam dwudziestoprocentową zniżkę, bo moje zamówienie przekroczy kwotę ośmiuset złotych. Wygląda na to, że zapłacę o ponad dwieście złotych mniej, co mnie bardzo cieszy.

Złożyłam zamówienie w tej hurtowni porcelany i teraz pozostało mi czekać na przesyłkę. Przesyłka jest darmowa i ma do mnie dotrzeć w ekspresowym tempie, czyli w ciągu dwóch dni roboczych. Mam nadzieję, że zastawa stołowa jest identyczna jak na zdjęciu. Jeżeli jednak miałoby się okazać, że serwis nie jest zgodny z opisem, to mam czternaście dni na jego zwrot. Liczę jednak na to, że do takiej sytuacji nie dojdzie, bo nie cierpię wypełniać formalności związanych ze zwrotem towaru do sklepu. Do wesela pozostało niewiele czasu, więc miałabym niemały problem z kupnem innego prezentu.