Od wielu lat pływa kajakami. Pasję do tego sportu zaszczepili we mnie rodzice. W liceum zaczęłam uczestniczyć w różnego rodzaju spływach kajakowych. Zawsze było to dla mnie niezapomniane wprost przeżycie. Ostatnio miałam niesamowitą okazję uczestniczyć we spływie kajakowym do Pomiechówka. Miałam okazję poznać wspaniałych ludzi, dla których kajakarstwo również jest pasjonującym hobby. Jestem przekonana, że jeszcze tam powrócę!

Spływ kajakowy w Pomiechówku odmienił moje życie

kajaki do PomiechówkaPływanie kajakami to moja pasja. Uwielbiam również inne sporty wodne. Gdy tylko nadchodzi wiosna, czym prędzej wyjeżdżam na weekend, żeby nieco potrenować pływanie kajakiem lub popływać na motorowerze. W ostatnim czasie zainteresowały mnie kajaki do Pomiechówka. Poczytałam nieco na temat tej wycieczki. Stwierdziłam, ze to znakomity sposób na spędzenie urlopu. Postanowiłam również namówić znajomych na wspólny wypad. Moja bliska przyjaciółka od wielu lat również uczestniczy w różnego rodzaju spływach kajakowych. Swoją pasją zaraziła również swojego chłopaka. Udział w zorganizowanym spływie kajakowym do Pomiechówka okazał się świetnym pomysłem. Przez dwa dni płynęliśmy zgodnie z nurtem rzeki aż dotarliśmy do Pomiechówka. Zgodnie z naszymi oczekiwaniami tutejszy krajobraz okazał się zachwycający. Jestem zdania, że Pomiechówek to niezwykle atrakcyjna miejscowość, którą warto odwiedzić. Nie brakuje tutaj hoteli i pensjonatów, w których można wynająć pokoje na jedną lub kilka nocy. Poza tym nie brakuje tutaj różnego rodzaju sklepów. Zaopatrzenie można uznać za znakomite. Wspólnie ze znajomymi spędziliśmy w Pomiechówku cztery dni i cztery noce. Potem wróciliśmy do domu. W okresie letnim znowu się tutaj wybieramy. Spływ kajakowy do Pomiechówka okazał się przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. Uważam, że tamtejsze okolice są naprawę ciekawe i warte zwiedzenia. Organizatorzy spływu kajakowego spisali się znakomicie. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Mieliśmy możliwość wypożyczenia sprzętu pływackiego. Kajaki i wiosła były bardzo dobrej jakości, co jako amator sportów wodnych mogę potwierdzić.

Zorganizowane spływy kajakowe to coś co lubię. Zwykle wybieram spływy kajakowe przeznaczone dla około dwudziestu lub trzydziestu osób. Spływy kajakowe organizowane dla tak dużej grupy osób uważane są przez specjalistów za w pełni bezpieczne. Z natury również jestem osobą niezwykle towarzyską. Lubię poznawać nowych ludzi, zwłaszcza gdy mogę z nimi dzielić wspólną pasję i zainteresowania. Z każdej takiej wycieczki wynoszę nowe doświadczenia.