Gdy kupiłam budynek, który niegdyś był dworkiem szlacheckim, postanowiłam, że urządzę go w niecodziennym stylu. Zależało mi na połączeniu stylu myśliwskiego z wystrojem szlacheckich komnat. Długo zastanawiałam się nad doborem odpowiednich mebli i dodatków i myślę, że udało mi się uzyskać wspaniały efekt. Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się osiągnąć zamierzony efekt. Teraz mogę śmiało stwierdzić, że sukces tkwi w detalach, bo nawet, gdy kupiła zabytkowe, solidne meble, czegoś mi brakowało. Na szczęście znalazłam idealne uzupełnienie.

Żyrandol na miarę pałacu

żyrandol kryształowy pałacowyDla osoby, która kiedykolwiek urządzała dom, jasne jest, że wszystkie elementy muszą być dobrze przemyślane. Dlatego właśnie, nawet po zakupie pięknych, okazałych, zabytkowych mebli, miałam wrażenie, że we wnętrzu czegoś brakuje. Długo zastanawiałam się, co to może być, na szczęście rozwiązanie nasunęło mi się samo. Kiedyś w internecie zauważyłam piękny żyrandol kryształowy pałacowy i zrozumiałam, że muszę go mieć. Gdy dotarł i zawiesiłam go w salonie, zrozumiałam, że to właśnie był brakujący element. Żyrandol był stosunkowo duży, mogłam zdecydować się na mniejszą wersję, jednak do mojego salonu potrzebny był jakiś zdecydowany akcent. Zdecydowałam się na wersję składającą się z dużej ilości kryształków w kolorze przybrudzonego srebra. Było to idealne rozwiązanie, bo teraz, gdy zapalam światło, za każdym razem salon wygląda olśniewająco. Aż zapiera mi dech w piersiach. Światło zostaje rozproszone przez kryształki, a całe wnętrze pięknie się mieni. Jestem bardzo zadowolona również z faktu, że wbrew pozorom, żyrandol można bardzo łatwo utrzymać w czystości. Jest wykonany bardzo solidnie, nie muszę się wiec martwić, że przy wycieraniu kurzu w jakiś sposób go uszkodzę. Dużym ułatwieniem był dla mnie fakt, że został on przygotowany w taki sposób, że bardzo łatwo go zamontować, a do tego mocowanie jest naprawę silnie, nie mam więc obaw, że żyrandol spadnie. Za każdym razem, gdy wchodzę do salonu, gratuluję sobie tego zakupu.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć idealny żyrandol do mojego salonu. Chciałam osiągnąć efekt taki, jak kiedyś widywano w pałacach i dzięki odpowiedniemu oświetleniu, udało mi się go osiągnąć. Na moje szczęście udało mi znaleźć odpowiedni żyrandol, który w dodatku był dostępny w bardzo dobrej cenie. Wisi w moim salonie już od jakiegoś czasu i niezmiennie napawa mnie zachwytem. Bardzo się cieszę, że udało mi się go znaleźć. Teraz mam pewność, że mój salon wygląda nieszablonowo i pięknie.

 

Kategorie: Wnętrza