Niegdyś, by uzyskać piękne, długie i zadbane włosy, jak z reklamy byłyśmy zmuszone wydawać nierzadko horrendalne kwoty zarówno na fryzjerów, jak i na pielęgnacje, a mimo to nie miałyśmy tym samym stuprocentowej gwarancji, że zabiegi te zadziałają odpowiednio na porost i odbudowę włosa. Dawniej wymarzone efekty dziś możemy uzyskać w znacznie prosty sposób.

Jak przedłużyć i zagęścić włosy? 

przedłużanie i zagęszczanieWiększość kobiet doskonale zdaje sobie sprawę z tego, jak ciężkim wyzwaniem jest zapuszczenie długich włosów oraz utrzymanie ich w doskonałej kondycji. Łamliwe oraz przesuszone końcówki nie zawsze są naszą winą i często mogą wynikać chociażby z czynników zewnętrznych, jak zanieczyszczone powietrze lub zbyt długie przebywanie na słońcu. Można się oczywiście ratować częstymi wizytami u fryzjera wykonując zabiegi pielęgnujące oraz kupowaniem kosmetyków z wysokiej półki, jednak taka zabawa potrafi pochłonąć bardzo dużo pieniędzy, a także nie zapewnia nam zadowalających rezultatów. Na pewno nie w krótkim czasie. Dlatego znacznie lepiej jest zainwestować raz, a porządnie i na przykład umówić się na przedłużanie i zagęszczanie włosów do fryzjera świadczącego tego typu usługi. Obecnie panuje moda na te zabiegi, więc coraz więcej fryzjerów zaczyna mieć w swojej ofercie ten zabieg. Istnieje wiele sposób na przedłużanie włosów i choć niektóre mogą wydawać się banalnie proste, to jednak jeśli nie znamy nikogo w tej kwestii doświadczonego lepiej udać się do profesjonalnego salonu fryzjerskiego, aby mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane poprawnie. Źle doczepione włosy mogą bowiem powodować kołtuny, niszczyć nasze własne włosy, uwidaczniać miejsca łączeń, a w końcu żadnej z tych rzeczy stanowczo byśmy nie chcieli. Fryzjer zagwarantuje nam w stu procentach satysfakcjonujące i niezwykle naturalne rezultaty bez względu na to, czy zależy nam jedynie na tym, aby zagęścić włosy, czy jednocześnie także je przedłużyć.

Metoda przedłużania oraz zagęszczania najczęściej dobierana jest pod kontem kondycji włosów oraz rezultatów na jakich nam zależy. Obecnie jednym z najpopularniejszych sposobów jest metoda kanapkowa, która nie niszczy włosów, ani ich nie obciąża. W dodatku poprawnie wykonana sprawia, że miejsca łączeń w ogóle nie są widoczne dzięki czemu możemy nasze włosy spinać w najróżniejsze fryzury, bez obawy o to, że nasza mała tajemnica wyjdzie na jaw. Doczepianie włosów metodą kanapkową zajmuje także znacznie mniej czasu, aniżeli inne metody. Nie musimy zatem nastawiać się na wielogodzinną wizytę u fryzjera.