Zdrowe, mocne włosy to jeden z atrybutów, do których kobiety dążą, a w szczególności do połączenia ich z długością. Niestety nie każda z nas jest w stanie zapuścić bardzo długie włosy, gdyż nasz naturalny przyrost może być poniżej przeciętnej albo włosy w szybki sposób samoistnie się wycierają. Rozwiązaniem dla wielu z nas może być profesjonalne przedłużanie włosów, które powinnyśmy wykonywać jedynie u wyspecjalizowanego w temacie fryzjera. Metod na wydłużenie kosmyków istnieje naprawdę wiele, dlatego warto zapoznać się z tematem.

Metody wydłużania włosów u profesjonalisty

przedłużanie włosów u fryzjeraAby wyglądać pięknie decydujemy się na dobrej jakości ubrania podkreślające nasze naturalne kształty. Nakładamy również makijaż i trenujemy. Dla niektórych z nas istotną kwestią w polepszeniu wyglądu zewnętrznego jest posiadanie długich i zjawiskowych włosów. Niestety nie każda z nas genetycznie została obdarzona tym typem włosa. Z tego względu polecane jest przedłużanie włosów u fryzjera, aby wydobyć z nich największe piękne. Metod na wydłużenie kosmyków jest kilka. Obecnie na rynku ciągle spotykamy metodę keratynową, która niezmiennie jest najpopularniejsza. Zbieg poleca na łączeniu naszych naturalnych włosów z doczepianymi za pomocą zgrzewarki z wkładem keratynowym. Mimo to zabieg należy powtarzać co maksymalnie trzy miesiące. Kolejną metodą będą mikroringi, które nie potrzebują używania ciepła, dlatego będą nieco bezpieczniejszym zabiegiem niż poprzednia metoda. Warto jednak pamiętać o tym, iż potrzeba czasu na przywyknięcie do ringów. Efekty tego zabiegu będą doskonałe do czterech miesięcy, potem należy mikroringi poprawić, aby nie były one widoczne na długości włosów. Obecnie najbardziej nowoczesną metodą jest metoda ultradźwiękowa. To najlepsze rozwiązanie dla pań o słabszych i zniszczonych włosach. Dzięki tej metodzie do pół roku możemy cieszyć się pięknymi i długimi włosami. Metod wydłużenia włosów jest całkiem sporo, dlatego każda z nas znajdzie idealny sposób dla siebie.

Czasami nasze naturalne włosy nie są długie bądź są zniszczone, a przez to nie możemy zapuścić długich i zdrowych kosmyków. Sięgamy wtedy po wszelkiego rodzaju metody na ich wydłużenie. Warto jednak zaznajomić się z szeroką gamą opcji, a potem umówić się do profesjonalnego fryzjera wyspecjalizowanego w danej technice. Jest to ważne, gdyż z takimi włosami będziemy żyć kolejne kilka miesięcy. Dodatkowo źle wykonany zabieg może jeszcze bardziej zniszczyć naszą naturalną fryzurę, dlatego dobierajmy fryzjera ostrożnie.