Ślub, wesele to bez wątpienia wyjątkowy dzień, wyjątkowe wydarzenie w naszym życiu, do którego jednak trzeba się należycie przygotować. Przecież musimy pomyśleć o sali weselnej, o kościele, albo urzędzie stanu cywilnego, o menu, fotografie, alkoholu, liście gości, zaproszeniach, ozdobach, kwiatach oczywiście sukni ślubnej, garniturze, o wielu inny rzeczach. Dlatego przygotować na ten wyjątkowy dzień nie warto odkładać na ostatnią chwilę, bo może nam zabraknąć w końcu czasu, albo wybrany przez nas fotograf cy kwiaciarka może nie mieć już wolnego terminu.

Kto zajmuje się dekoracją sali weselnej

dekoracje sali weselnejWarto z pewnością wcześniej również zastanowić się Kto zajmuje się dekoracją sali weselnej w naszej okolicy. Czy mamy jakieś sprawdzone kwiaciarki, florystki, czy nasi znajomi mogą nam kogoś polecić, czy widzieliśmy jakąś ciekawą kwiaciarnię. Na pewno można przejrzeć ciekawe strony kwiaciarek, ale również przejść się po prostu po różnych kwiaciarniach, florystycznych firmach, które zajmują się właśnie przystrajaniem sali weselnej oraz kościoła na ślub. W końcu tak wyjątkowy dzień jak ślub warto odpowiednio uczcić, warto również oczywiście zadbać o wyjątkową oprawę, dzięki temu my sami będziemy wyjątkowo się czuć i poza tym dzięki temu będziemy mieli na pewno wyjątkowo zdjęcia, na wyjątkowym tle. Kwiaty są, moim zdaniem, ważnym wyjątkowym elementem dekoracyjnym. Piękne dekoracje sali weselnej stanowią istotny element podczas przygotowań do ślubu. Kwiaty dodają uroku, dodają klimatu. Ponadto piękna wiązanka w w ręku panny młodej są wyjątkowym wykończeniem jej całego stroju, całej stylizacji, w tym wyjątkowym dniu. Dlatego warto chwilę zastanowić się jakie kwiaty, jakie kolory będą pasowały do sukni ślubnej, do panny młodej, oraz oczywiście do naszej sali, do reszty wystroju. Oprócz kwiatów warto również oczywiście pomyśleć o chociażby świeczkach, o innych ozdobach na stołach, w kościele. Ciekawym pomysłem jest również wianek z żywych kwiatów dla panny młodej, zamiast, albo oprócz kwiatów.

Chociaż kwiaty są tylko dodatkowej podczas wesela ślubu, to stanowią istotny element, dlatego też warto przemyśleć jakie kwiaty chcemy, jakie kolory, jaki rodzaj kwiatów będzie pasował do nasze sali, do sukni, do kościoła. Oczywiście sami nie musimy się na tym znać, dlatego warto znaleźć dobrą kwiaciarnię, która stworzy dla nas przepiękne ozdoby z kwiatów, bukiet dla panny młodej. Dzięki temu ten wyjątkowy dzień będzie jeszcze bardziej wyjątkowy i uroczysty dla nas i naszych najbliższych.