Remont w domu to zawsze niełatwe zajęcie. Malowanie ścian, wymiana podłogi, wstawienie nowych mebli — to bardzo dużo pracy, ale w tym momencie się ona nie kończy, bo dopiero po tym wszystkim dzieje się najważniejsze, czyli dbanie o szczegóły. Niektóre rzeczy to jedynie dodatki, ale są też takie, które koniecznie muszą znaleźć się w naszym lokum, jak na przykład lampa: oświetlenie jest w końcu bardzo potrzebne. Warto dopilnować, by ono również prezentowało się odpowiednio i nie odstawało od reszty.

Elegancka lampa Zuma Line

zdobione lampy sufitowe zuma lineRemont domu to było chyba największe przedsięwzięcie w moim życiu. Mieszkam z mężem i dziećmi i wszyscy zgodnie uznali, że to naprawdę dobry pomysł: zmiany są dobre i raz na jakiś czas wręcz ich potrzebujemy, dlatego z ogromnym zapałem zabraliśmy się do pracy. Remont salonu był moim największym marzeniem, dlatego nic dziwnego, że najpierw zabrałam się właśnie za to pomieszczenie. Malowanie ścian i wymiana mebli szła wręcz świetnie, jednak kiedy zmiany w pokoju dobiegały już końca, ja nadal miałam poczucie, że czegoś brakuje. Później spojrzałam na naszą starą, nijaką lampę i już wiedziałam w czym tkwi problem. Musiałam koniecznie znaleźć nową i od razu zabrałam się za swoje poszukiwania. Marzyło mi się coś eleganckiego, by pasowało do obecnego wnętrza. Nie znałam się jednak na tym ani trochę, dlatego poszukiwania trwały przez naprawdę długi czas. W końcu jednak w oko wpadły mi zdobione lampy sufitowe Zuma Line.  Były to najpiękniejsze lampy jakie kiedykolwiek widziałam i wcale nie przesadzam: nigdy nie widziałam nic, co byłoby aż tak urokliwe. Owe oświetlenie doskonale wpasowywało się do mojego wnętrza i tak naprawdę oczami wyobraźni już widziałam ją wiszącą pod sufitem zamiast aktualnej, starej i nijakiej lampy. Następnego dnia namówiłam więc męża by pojechać w odpowiednie miejsce i zakupić ową lampę, bo lepszej już nie znajdziemy. Załatwiliśmy wszystko naprawdę szybko, a teraz lampa zdobi nasz salon i każdy gość zawsze bardzo zachwyca sie i pyta o nią.

Może nam się wydawać, że lampa nie jest istotnym elementem wystroju, zwłaszcza ta sufitowa. Nie jest to jednak prawda, ponieważ odpowiednia lampa może naprawdę upiększyć nasze pomieszczenie, dodać mu uroku i — w pewnym tego słowa znaczeniu — ozdobić je. Naprawdę warto zdecydować się na lampę Zuma Line, gdyż jest ona elegancka i szykowna: z pewnością doda ogromnego uroku każdemu pomieszczeniu. Kiedy zajmie już ona swoje miejsce to sami na pewno się przekonamy jak wiele jest ona w stanie zmienić.