Jestem mamą dwóch dziewczynek – 5-letniej Antoniny oraz 2-letniej Kornelii. Nie mogłam sobie tego lepiej wyobrazić, bo od dziecka marzyło mi się posiadanie dwóch córeczek. Obie są tak słodkie i urocze, że po prostu nie mogłam sobie wymarzyć lepszych córek, a przy okazji są oczkiem w głowie całej naszej rodziny. Uwielbiam je ubierać w jakieś dziewczęce sukienki i przebierać je jak laleczki. 

Moda na dziecięce turbany

turbany dziecięceMam takie szczęście, że każda moja przyjaciółka, koleżanka ma przynajmniej jedną córkę. Zawsze mogłyśmy się spotkać, a dziewczynki razem się bawiły, ale też oddawałyśmy sobie nawzajem ciuszki i inne przydatne akcesoria. Ostatnio, jak szłyśmy przez miasto, to mijałyśmy pewną panią, która szła ze swoją córeczką, która była tak pięknie ubrana, że nie mogłyśmy oderwać wzroku. Miała na głowie, coś tak pięknego, że od razu zwróciłam na to uwagę. Nie do końca jednak wiedziałam, co to jest, ale przyjaciółka mi powiedziała, że pewnie chodzi mi turbany dziecięce, które są tak modne ostatnio u dzieci. Jak wróciłam do domu, od razu wpisałam w wyszukiwarkę to hasło. Pojawiła mi się masa przeróżnych stron, które oferują właśnie te turbany. Zaczęłam się zastanawiać, jak to możliwe, że wcześniej nigdy się na to nie natknęłam. Weszłam na jeden z tych sklepów, które mają to w swoim asortymencie. Wybór był ogromny. Najróżniejsze kształty, kolory, wzory, kroje. Sama nie wiedziałam, który wyglądał lepiej. Przeczytałam, że będą nadawać się i latem, bo chronią dziecko przed słońcem, ale i jesienią, gdyż będą chronić główki od nieprzyjemnego wiatru. Nie można odmówić im też uroku – wyglądają bardzo subtelnie, dziewczęco i pasują dosłownie do każdej stylizacji. Znalazłam też sklep, który oferował takie turbany wykonane ze świetnej jakości materiałów. Dla mnie to bardzo ważne, bo zawsze zwracam na to uwagę. Kupuje moim dziewczynkom tylko ubrania z porządnych materiałów, bo nie chce, żeby coś podrażniło ich delikatną, dziecięcą skórę. Złożyłam zamówienie i już tylko czekałam na kuriera z moją paczką. 

Kurier pojawił się bardzo szybko, bo już dwa dni po złożeniu zamówienia z samego rana stał przed moimi drzwiami. Od razu rozpakowałam paczkę i nie mogłam się doczekać tego, co ujrzę w środku. Jak wyjęłam te turbany, to po prostu zakochałam się z miejsca. Tak pięknych dodatków dla dziewczynek, to już naprawdę dawno nie widziałam. Założyłam je od razu dziewczynkom na głowy i nie mogłam się na nie napatrzeć. Wyglądały tak pięknie, jak prawdzie księżniczki! Czuję, że na spacerze zrobią w nich prawdziwą furorę. 

Kategorie: Moda