Jakiś czas temu postanowiłam mocno odświeżyć swoją garderobę. Zdałam sobie bowiem sprawę, że mam w niej sporo takich ubrań, których z najróżniejszych powodów już nie noszę. Chciałam również nieco zmienić swój styl, ponieważ do tej pory nosiłam głównie rzeczy przede wszystkim wygodne, nie zwracając uwagi na to, czy rzeczywiście do siebie pasują. Skorzystałam z rady przyjaciółki oraz zabrałam się za zmiany, pozbywając się niepotrzebnych rzeczy. Następnie wybrałam się na zakupy.

Zakup oryginalnej i pięknej torebki

oryginalne torebkiOd niedawna zaczęłam większą uwagę zwracać na to, czy poszczególne ubrania rzeczywiście do siebie pasują. Trochę poczytałam o tym, jakie kolory ze sobą łączyć, żeby dobrze wyglądać i postanowiłam tę wiedzę wcielić w życie. Postawiłam głównie na stonowane barwy, ponieważ nie lubię rzucać się w oczy jaskrawymi ubraniami. Chciałam jednak mieć w swojej garderobie jakieś ciekawsze elementy, które nadałyby moim stylizacjom niebanalnego charakteru. Postanowiłam jednak postawić również na praktyczny aspekt takich rzeczy – postanowiłam sobie kupić oryginalne torebki. Do tej pory miałam jedną, czarną i nudną torebkę, a na co dzień korzystałam albo z torby na laptopa, albo z plecaka. Takie rozwiązanie jest oczywiście wygodne, ale jednak sportowy plecak średnio wygląda w połączeniu z eleganckim płaszczykiem (to także mój nowy nabytek, który wprost uwielbiam). Wybrałam się więc na zakupy z zamysłem, że kupię jedną torebkę, która będzie pasowała mi do wielu różnych stylizacji, jednak ostatecznie wyszłam ze sklepu z dwoma. Po prostu nie mogłam się im oprzeć. Jedna torebka jest nieco większa, kupiłam ją z myślą o noszeniu najpotrzebniejszych rzeczy na uczelnię. Jest bardzo pojemna, a przy tym niezwykle wygodna. Ma ciemnoszary kolor, z czarnymi elementami ozdobnymi. Druga zakupiona przeze mnie torebka jest nieco mniejsza, ale nadal mieści sporo rzeczy. Ma brązowy kolor oraz niebanalny, geometryczny wzór, który od samego początku bardzo mi się spodobał, więc postanowiłam ją kupić.

Damska torebka jest bardzo ciekawym elementem codziennych kreacji. Nie tylko jest bardzo praktyczna i mieści wszystkie potrzebne nam na co dzień przedmioty, ale również może stanowić przyciągający uwagę element stylizacji. Dzięki niej można dodać oryginalny element do stroju, który wcześniej mógł się niczym nie wyróżniać. Zakup nowej torebki to bardzo dobry sposób na odświeżenie swojej garderoby oraz wniesienie do niej czegoś niepowtarzalnego, co uczyni codzienny strój ciekawszym oraz niebanalnym.

Kategorie: Moda