To był rok pełen wrażeń. Mieliśmy bardzo dużo pracy i jeszcze więcej tych tak zwanych niechcianych niespodzianek. Przeżyliśmy bardzo trudne, ale jednocześnie cenne doświadczenia. Dlatego, też uznaliśmy, że musimy wziąć urlop i gdzieś wyjechać. Zregenerować się i naładować tak zwane akumulatory na nowy rok. Oboje uznaliśmy z mężem, że będzie to naprawdę bardzo dobre rozwiązanie dla nas wszystkich.

Pensjonat w Międzyzdrojach idealny dla całej rodziny

międzyzdroje noclegi pensjonatyOd zawsze marzyliśmy o tym, żeby odwiedzić Międzyzdroje. Co ciekawe, nigdy tam nie byliśmy. Jak to mówią: Cudze chwalicie, swego nie znacie. I tak, też podobnie było właśnie z nami. Byliśmy na wczasach za granicą, a nie byliśmy w naszych polskich Międzyzdrojach. Dlatego, też znaleźliśmy odpowiedni pensjonat, spakowaliśmy rzeczy i ruszyliśmy w wyznaczonym celu. Trzeba przyznać, że ma bardzo dobre międzyzdroje – noclegi w pensjonatach są naprawdę na bardzo wysokim poziomie. Uznaliśmy, że najlepiej będzie jeżeli pojedziemy do miejsca, które jest sprawdzone. Wybraliśmy pensjonat, w którym byli nasi znajomi. Szczerze powiedziawszy był to doskonały wybór. Pensjonat znajdował się w rewelacyjnym miejscu. Bardzo malowniczym. Pensjonat posiadał bardzo wygodne udogodnienia. Pokoje były rewelacyjnie wyposażone. Wybraliśmy apartament rodzinny. Składał się on z dwóch pokoi, bardzo dużej łazienki, obszernej kuchni. W zasadzie był to aneks kuchenny z ogromnym salonem. Wszystko było bardzo przejrzyste i jasne. Bardzo nowoczesne pomieszczenie. Muszę napisać, że spełniło się moje małe marzenie dlatego, że mieliśmy do dyspozycji wannę z hydromasażem. Pokoje były zachowane w eleganckich, klasycznych barwach. Mieliśmy własną sypialnię, a dzieci miały oddzielny pokój. Przeważały kolory bieli, turkusu. Dodatkowym udogodnieniem jest to, że pensjonat oferował przepyszne zaplecze w postaci restauracji z przepysznym jedzeniem. Domowe przysmaki, smakowały wszystkim. Nasze dzieci pałaszowały ze smakiem. Kolejnym plusem tego pensjonatu to fakt, że pomyśleli o dzieciach. Do dyspozycji dzieci miały ogromną salę zabaw z kulkami, zjeżdżalniami, huśtawkami, a nawet z tak zwanym małpim gajem. Można śmiało napisać, że był to dosłownie raj na ziemi.

Wszystko schludne, zorganizowane z głową. Kwestia ostatnia i bardzo ważna w przypadku rodziców z dziećmi to oczywiście cena. Nie spodziewaliśmy się, że będzie ona, aż tak korzystna. Był to wyjątkowy czas dla całej naszej rodziny. Zdecydowanie polecam, aby każdy chociaż raz do roku wyjechał na taki rodzaj wakacji. Z pewnością zaowocuje to w przyszłym roku.