Problemy ze skórą twarz to nic nowego ani nic niezwykłego. Każdy to przechodził lub będzie przechodził, trochę bardziej lub trochę mniej przejmując się swoim stanem. Ja jednak byłam wśród tych osób, które przejmowały się trochę bardziej, a także bardzo chciałam mieć czystą i ładną cerę, był to po prostu mój cel. A, że znałam się na kosmetykach, umiałam czytać składy i w ogóle interesowałam się kosmetologią, to wiedziałam trochę i wiedziałam, w jaki sposób mogę eliminować te niepasujące kosmetyki, a jak wybrać te najlepsze. 

Świetne kosmetyki na bazie konopi

krem konopny - sklepMiałam w zasadzie dwa problemy – po pierwsze trądzik, a po drugie suchość. Moja gospodarka sebum była całkowicie zniszczona i wykończona przez używanie kosmetyków przeznaczonych jedynie do walki z trądzikiem i to mocnych, wysuszających kosmetyków. Dlatego tym razem chciałam postawić na coś zupełnie innego. Coś, co uratuje moją twarz przed czerwonymi krostami, nie mówiąc już o tych ropnych, a także ładnie ją nawilży i sprawi, że jej koloryt stanie się cudowny. Równomierna cera była moim wielkim marzeniem. Oczywiście, już od dawna słyszałam o kosmetykach na bazie konopi i wiedziałam, jakie cuda, prawdziwe cuda, potrafią zdziałać, dlatego właśnie to ich poszukiwałam, a w zasadzie to kremu. Jeśli chodzi o krem konopny – sklep nie ma problemu z dostawą takich produktów, są w końcu bardzo popularne, ze względu na swoją olbrzymią skuteczność i to, jak szybko działają. A widoczność efektów zawsze podnosiła motywację do używania danego kosmetyku. Dlatego to właśnie po ten krem sięgnęłam, gdy stwierdziłam, że nadszedł czas uratować moją skórę. Konopie, wśród swoich różnych, niezwykłych właściwościach, mają także właściwości przeciwzapalne. To właśnie dlatego tak genialnie radzą sobie z trądzikiem, który ostatecznie jest przecież oznaką zapalenie skóry. Podobnie dobrze konopie radzą sobie z bakteriami i wirusami, o których mało kto wie, że także są przyczyną różnych objawów trądziku. W takim wypadku nieważne, co trądzik właściwie wywołuje – krem z konopi na pewno sobie z tym poradzi, łagodząc objawy i pozbywają się powodów tych objawów. 

Jednak konopie nie tylko mają działanie przeciwzapalne. Wtedy kosmetyki na ich bazie niewiele różniłyby się od zwykłych kosmetyków na trądzik. Konopie działają podobnie regenerująco. Umieją naprawić gospodarkę sebum, normalizując ją w taki sposób, że skóra przestaje być sucha, ale z drugiej strony – nie staje się także tłusta. Ja nie po prostu nie mogłam chcieć więcej. Wszystko, czego chciałam, było zawarte w tym jednym kosmetyku.