Wszystkie liczące się firmy na rynku mają w swojej bazie pliki z jednolitymi wizerunkowo fotografiami pracowników, którzy reprezentują ją na zewnątrz.  Jeśli takich nie masz, rozważ z nami zaproszenie do siedziby firmy profesjonalnego fotografa, który wykona wszystkim w firmie dobre jakościowo portrety, które będziecie mogli wykorzystywać w materiałach promocyjnych oraz na mediach społecznościowych. Jeśli temat fotografii biznesowej w Warszawie jest Ci wciąż obcy, sprawdź jak wybrać najlepszego fotografa dla swojej firmy.

Sesje biznesowe XXI wieku

fotografia biznesowa - WarszawaJeśli pracownicy twojej firmy są znanymi specjalistami, którzy ramię w ramię z zarządem udzielają specjalistycznych i opatrzonych nazwą firmy wywiadów dla branżowych mediów, musisz zadbać aby wszyscy mieli profesjonalne portrety wykonane w duchu misji firmy, które udostępnią wraz z tekstem przekazywanym dziennikarzom, wydawcom oraz organizatorom biznesowych eventów, w których będą brać udział jako przedstawiciele twojej firmy. Zatrudniając fotografa, który zajmie się wykonaniem sesji wizerunkowej pomyśl jednak o nieszablonowym rozwiązaniu. Obecnie królujące szare lub białe tła i oficjalne miny pracowników powoli wychodzą z mody. Natomiast konwencje sesji portretowych zmieniają się na całym świecie, tak samo fotografia biznesowa – Warszawa nie jest tu wyjątkiem. Słuchając najlepszych fotografów znad Wisły najlepsze oficjalne portrety powstały podczas rozmowy i po wstaniu od biurka. Jeśli potrzebujecie dynamicznych zdjęć pracowników, poproście aby zamiast szarego tła, fotograf  znalazł takie miejsce na terenie firmy, które nie będzie rozpraszało kolorowym tłem a jednocześnie doda błysku w oku młodym i kreatywnym pracownikom. Natomiast jeśli potrzebujecie zdjęć do rozbudowy strony internetowej, koniecznie podlinkujcie ją w korespondencji mailowej z fotografem, który dopasuje tematykę sesji do designu strony, aby nie było żadnych zgrzytów wizerunkowych.

Profesjonalista, który na co dzień zajmuje się fotografią biznesową na terenie Warszawy odda w wasze ręce spójną stylistycznie i wizerunkowo sesję korporacyjną. A ponadto jeśli będzie odpowiednio poinformowany o charakterze sesji i celach w jakich zdjęcia mają być wykorzystane, odda w wasze ręce pliki w rozmiarze dostosowanym do przedstawionych potrzeb aby były gotowe do użycia bez potrzeby angażowania firmowego grafika w zmianę ich rozmiaru, w zależności od wykorzystania w mediach społecznościowych, na stronie internetowej firmy oraz do zilustrowania publikacji branżowej.