Nowoczesne ścianki tekstylne szturmem zyskały liczne uznanie klientów. Szereg proponowanych przez nie zalet, a także względnie niska cena zakupu dają wymierne korzyści nabywcy. Ten może ustawić ścianki na targach branżowych, konferencjach, czy ważnych wystawach. Estetyczny nadruk i łatwy montaż sprawią, że nawet z dużej odległości stanowisko będzie doskonale widoczne dla potencjalnego odbiorcy.

Zalety systemów tekstylnych

systemy tekstylne do sklepuPierwszym aspektem, na jaki warto zwrócić uwagę podczas wybierania ścianek tekstylnych jest ich cena. W stosunku do tych samych produktów wykonanych z tworzywa koszt zakupu jest mniejszy. Decydując się na tekstylne ścianki reklamowe zyskuje się nie tylko oszczędność, lecz przede wszystkim wysokiej jakości nadruk i efektowną tkaninę. Uszkodzenie ścianki tekstylnej jest praktycznie niemożliwe, a sam materiał nadaje się do prania, dzięki temu raz wydane pieniądze szybko się nam zwrócą. Systemy tekstylne do sklepu wyróżniają się tym, że w bardzo szybki sposób możemy zmienić znajdującą się na nich grafikę. Jeśli w przyszłości będziemy przygotowywać się na wyjazd na targi lub konferencję wymagającą innego podejścia do swojej reklamy. W takim wypadku z łatwością możemy zmienić projekt umieszczony na swoim standzie promocyjnym. Uniwersalne rozmiary elastycznej tkaniny mogą być wykorzystywane przez użytkowników ścianki reklamowej naprzemiennie. Możliwość odświeżenia jej w pralce, a także odporność na blaknięcie pierwotnych kolorów są właściwościami oczekiwanymi przez nabywców. Z uwagi na łatwiejszą współpracę użytkownika z tekstylnymi ściankami reklamowymi są one coraz popularniejsze wśród nabywców. Zrezygnowanie z podatnego na złamania tworzywa na rzecz estetycznego i łatwego w przechowywaniu materiału stanowi duże ułatwienie dla reklamodawców. Mogą oni liczyć na doskonałą jakość druku, który jest odporny na czyszczenie w pralce – niezależnie od tego, co jest za jego pomocą wydrukowane. Ścianki reklamowe są mobilne, łatwe w montażu, zapewniają wysoką rozdzielczość wydruku oraz są łatwe w konserwacji.

Mobilne ścianki tekstylne są powszechnie używane na targach, eventach i innych wydarzeniach. Ten popularny styl zagospodarowania przestrzeni wystawienniczej jest jednym z najbardziej trwałych, łatwych w montażu i wygodny w transporcie. Jest to świetne rozwiązanie marketingowe, które cieszy się bardzo duża popularnością. Dzięki lekkiej aluminiowej konstrukcji oraz wydruku bezpośrednio na tkaninie, ścianki tekstylne są bardzo łatwe w montażu i transporcie.