Byliśmy z żoną w trakcie budowy własnego domu na przedmieściach Krakowa. Zdecydowaliśmy się go postawić o własnych siłach, nie korzystając z kredytów bankowych. Przez to budowa powoli posuwała się do przodu. W tym roku postanowiliśmy zrobić instalacje elektryczną i zamknąć stan surowy domu. Teraz musieliśmy tylko znaleźć kogoś, kto wykona dla nas instalację elektryczną jeszcze przed zimą. Zależało nam na tym, aby znaleźć kogoś zaufanego i rzetelnego, ponieważ wiedzieliśmy że instalacja elektryczna jest bardzo ważny elementem mieszkania.

Elektryk wykonał instalację elektryczną w naszym mieszkaniu

domowe instalacje elektryczne w krakowieKorzystając z internetu znaleźliśmy bardzo dużo elektryków, którzy specjalizowali się wykonywaniem domowych instalacji elektrycznych. Długo zastanawialiśmy się czym powinniśmy się kierować przy wyborze elektryka i który z nich najlepiej wykona dla nas instalacje elektryczną. Rozmawialiśmy na ten temat z naszą przyszłą sąsiadką. Dowiedzieliśmy się od niej, że jeszcze kilka lat temu miała taki sam problem jak my, ponieważ ona też budowała swój dom od zera. Wzięliśmy od niej namiary na elektryka, który wykonywał domowe instalacje elektryczne w krakowie. Ona sama korzystała z jego usług, i po dziś dzień jest bardzo zadowolona. Elektryk szybko i sprawnie wykonał domową instalację elektryczną i mimo upływu już kilku lat, nie miała ona nigdy żadnych problemów z instalację elektryczną, a wszystkie okresowy pomiary elektryczne wychodziły jej bardzo dobrze. W dodatku dużą zaletą tego elektryka było to, że wykonywał on domowe instalacje elektryczne w bardzo dobrych, niskich i przystępnych cenach, biorąc pod uwagę ceny za wykonywanie instalacji elektrycznych u innych elektryków. Nie mniej istotne było dla nas to, że ten elektryk za dojazd do klientów na terenie Krakowa i najbliższych okolic, nie brał dodatkowej sumy pieniędzy. Zachęceni tymi pozytywnymi komentarzami na jego temat zdecydowaliśmy się nawiązać z nim współpracę. Zadzwoniliśmy na podany przez sąsiadkę numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie.

Jak się już wkrótce okazało, to był bardzo dobry wybór. Elektryk okazał się bardzo precyzyjny i dokładny. Zaprojektował on dla nas bardzo dobrą instalację elektryczną, która w stu procentach spełniała nasze wygórowane oczekiwania, a później szybko i sprawnie ją dla nas wykonał. Byliśmy bardzo zadowoleni, ponieważ do montażu instalacji elektrycznej w naszym mieszkaniu, wykorzystywał on sprzęt i części najwyższej jakości. Nic dziwnego, że wykonane przez niego domowe instalacje elektryczne są takie trwałe.