W wielu kwestiach bardzo różnię się z moim mężem – kiedy on woli chłodniejsze dni, dla mnie może przez cały rok świecić słońce. Mamy też inne zdania, gdy chcemy ustawić odpowiednią temperaturę powietrza – mój luby woli bardziej rześką temperaturę, a mnie zadowala ponad dwadzieścia pięć stopni na termometrze. Podczas naszej ostatniej sprzeczki olśniło mnie, co mogę mu kupić na jego zbliżające się urodziny.

Jaki są zalety maty chłodzącej?

wygodna mata chłodząca na fotel samochodowyMój luby dojeżdża codziennie do pracy samochodem, bo mieszkamy nieco dalej od jego miejsca pracy. W lecie musi znosić zbyt nagrzany samochód, gdyż klimatyzacja nie jest w stanie odpowiednio szybko wychłodzić pomieszczenia, które zbudowane jest z bardzo szybko nagrzewającej się blachy. W trosce o jego samopoczucie poszukałam w Internecie czegoś, co będzie bardzo intuicyjnym urządzeniem do szybkiego ochładzania ciała lub pomieszczenia i znalazłam. Wygodna mata chłodząca na fotel samochodowy to idealny prezent dla kogoś, kto chce bardzo szybko się orzeźwić. Mata działa dzięki zasilaczowi wpiętemu w gniazdo zapalniczki, które mamy w naszym aucie. Kupiłam ją w sklepie internetowym i tak się szczęśliwe złożyło, że na wybrany przeze mnie model była obniżka ceny. Wybrany przeze mnie model ma system chłodzący oparty na wentylatorze, a przez wiele otworów w macie przedostają się duże masy oziębionego powietrza. Sprawdziłam i mata będzie perfekcyjnie pasowała do fotela kierowcy w naszym aucie, bo ma uniwersalny rozmiar. Mata wyposażona jest w pilot sterujący, który jest bardzo intuicyjnie zbudowany i wbudowany w najwygodniejszym do obsługi miejscu – tuż pod ręką. Producent zapewnia mnie także o najcichszej pracy wentylatora, który nie powinien przeszkadzać w rozmowie lub podczas słuchania radia. Dobrze, że wentylator będzie równomiernie ochładzał. Aby mój mężczyzna nie przeziębił się, zadbałam, by jego prezent miał regulowany poziom ochładzania. Nie chcę, by przez długi czas owiewało go bardzo oziębione powietrze, bo może to się źle skończyć w szpitalu. Mam nadzieję, że w ten sposób zrelaksuje się i ochłodzi oraz że będzie to doskonały pretekst do częstszych wypadów poza miasto.

Już jutro urodziny mojego męża, a ja nie mogę doczekać się, gdy tylko zobaczy, co mu kupiłam. Mam nadzieję, że się ucieszy i że będzie korzystał z niej mądrze – na pewno nie pozwolę mu na włączanie maty, gdy za oknem będzie mróz, ani na zbyt niską temperaturę powietrza w nawiewającego w gorące letnie dni. W razie czego mamy gwarancję na produkt, więc może z niego korzystać dość często.