Przez ostatnie kilka lat na wakacje latałem za granicę. Każdego roku z moją żoną i synkiem tułaliśmy się po świecie, żeby skorzystać z uroków pięknej pogody. Nie oszukujmy się, ale na upały można liczyć tylko w ciepłych krajach. A my uwielbiamy piękną pogodę, gdy niczym nie zmącone słońce świeci od rana do wieczora. Ostatni sezon wakacyjny był jednak przełomowy, ponieważ postanowiliśmy skończyć z lataniem po świecie. W tym roku mnie osobiście marzy się urlop w gospodarstwie agroturystycznym. Myślę, że namówię na takie wakacje moich najbliższych.

Piękne gospodarstwa agroturystyczne są w Krynicy Zdroju

noclegi krynica zdrój agroturystykaZająłem się tym tematem odpowiednio wcześniej, zanim jeszcze zaczęliśmy poruszać temat tegorocznych wakacji. Nie sądziłem, że jest tak ogromny wybór w zakresie agroturystyki. Tym czasem przeglądając ogłoszenia internetowe mogłem wybierać pośród tysięcy ofert z całego kraju. To niesamowite jak wiele pięknych miejsc jest w Polsce, a człowiek tułał się za granicę, żeby odpocząć. Ale pogoda u nas inna, więc pod tym względem było warto. Teraz jednak znalazłem ofertę – marzenie – na dalekim południu naszego kraju. Wymarzone noclegi Krynica Zdrój agroturystyka stanowiła zdecydowaną większość ofert. Postanowiłem niczego więcej nie szukać. To było właśnie to o czym marzyłem. Teraz tylko musiałem namówić żonę i synka na wakacje z naturą. Syn ogromnie się ucieszył na samą myśl wakacji w takiej koncepcji. O dziwo, moja żona też się szalenie z tego pomysłu ucieszyła. Usiedliśmy więc wszyscy razem przed komputerem i obejrzeliśmy dokładnie wszystkie oferty noclegów w gospodarstwach agroturystycznych w Krynicy Zdroju. Zdecydowaliśmy się na jedno gospodarstwo, które oferowało idealne połączenie obcowania z naturą z wysokim standardem noclegowym. Do tego można było zamówić pełne wyżywienie, co zdecydowanie ułatwiało spędzanie urlopu. Nie musieliśmy się o nic martwić, bo dosłownie wszystko było na miejscu. A na samą myśl o jajecznicy ze świeżych jajek zniesionych przez kurki nie mogę się już doczekać tych następnych wakacji.

Można latać każdego roku za granicę na drogie wakacje w ciepłych krajach. Jest to przyjemne – wiem to z autopsji. Ale po kilku latach przychodzi taka chwila, że chętnie zamieniłoby się takie wakacje na coś ciekawszego i bardziej naturalnego. I odpowiedzią na takie oczekiwania jest właśnie agroturystyka. Ja po raz pierwszy w życiu będę spędzał wakacje w ten sposób. Aż niewiarygodne, że moi najbliżsi tak szybko się zgodzili na taką wersję wypoczynku. Już nie możemy doczekać się kolejnych wakacji.