Dzisiaj jest dla mnie bardzo ważny dzień. Jakiś czas temu dostałam bardzo dobrą propozycję pracy za granicą. Wiedziałam, że jest to dla mnie ogromna szansa. Moi rodzice zawsze mnie wspierali. Nie miałam męża i dzieci więc podjęcie decyzji o wyjeździe za granicę było dla mnie proste. Wiedziałam, że później taka okazja mogła się już nie powtórzyć. Dostałam propozycję pracy z bardzo znanej firmy. Korporacja daje ogromne szanse na rozwój. Pani, z którą miałam rozmowę zaproponowała mi mieszkanie służbowe a także bardzo dobrą pensję. Rodzice namawiali mnie żebym spróbowała.

Agent nieruchomości sprzedał mieszkanie

mieszkanie na sprzedaż - GdańskPostanowiłam ich posłuchać i wyjechać. Mieszkanie w Gdańsku zdecydowałam się wystawić na sprzedaż. Generalnie nie chciałam i tak w nim mieszkać. Myślałam żeby z czasem kupić coś innego a nie chciałam mieszkania wynajmować. Nie wiadomo na kogo się trafi a nie chciałam żeby rodzice musieli mieszkania pilnować i sprawdzać czy wynajmujący jest w porządku. Mieszkanie na sprzedaż – Gdańsk udało mi się wystawić w dobrej agencji nieruchomości. Zależało mi na niej bo to z nimi to mieszkanie kupiłam kilka lat temu. Dobrze mi się w nim mieszkało ale myślałam o czymś bardziej nowoczesny. Było mnie na to stać i chciałam kupić w przyszłości coś nowego. Pracownicy agencji nieruchomości pamiętam, że w trakcie kupna mieszkania byli bardzo pomocni. Agent wybierał oferty według moich próśb i bardzo sprawnie udało mi się podjąć decyzję. Poza tym wszystkie formalności były wykonywane przez firmę. Ja jedynie musiałam podjechać sama do banku żeby złożyć podpisy na umowie kredytowej. Wszystko przebiegało sprawnie i wiedziałam, że tak samo będzie teraz. Sprzedaż mieszkania to spore wyzwanie. Trzeba mieć czas żeby pokazywać mieszkanie chętnym i chciałam żeby agent się tym zajął. Dałam klucz i mógł przyprowadzać chętne osoby o każdej porze.

Wcześniej mnie uprzedzał żebym wiedziała o tych odwiedzinach. Zawsze w domu miałam porządek więc było mi to na rękę. Nie sądziłam, że tak szybko znajdzie się chętny kupiec. Mieszkanie było zadbane i w dobrej okolicy. Było blisko do sklepów, szkół i przedszkoli. To była dobra lokalizacja dla rodzin z dziećmi. Agent nieruchomości wszystko załatwił i dopilnował a ja mogłam spokojnie się spakować i wyjechać za granice na kontrakt. Praca za granicą była dobra. Byłam zadowolona, że podjęłam taką decyzję. Z mieszkania zabrałam same ubrania i dodatki. wszystkie meble zostawiłam i były zawarte w cenie. Wiedziałam, że to wpłynęło także na szybką sprzedaż.