Jestem taka szczęśliwa, że udało nam się kupić swoje pierwsze mieszkanie. Trafiliśmy na nie z mężem zupełnie przypadkowo. Nasza znajoma wspominała o nim bo jej babcia przeniosła się do jej rodziców i ona miała to mieszkanie sprzedać. My szukaliśmy czegoś w tej okolicy więc umówiliśmy się na spotkanie na miejscu żeby je obejrzeć. Mieszkanie znajdowało się w okolicy, która nam się podobała. Wszędzie było blisko więc tym bardziej nam to pasowało. Mieszkanie wymagało remontu. Od razu o tym wiedzieliśmy więc zdawaliśmy sobie sprawę, że nie będziemy mogli od razu się tam przeprowadzić.

Zdecydowaliśmy się na piękne plisy

plisy okienne z łodzi na zamówienieMój mąż znał się trochę na budowlance. W poprzednim mieszkaniu, który wynajmowaliśmy także malował i wykonywał drobne prace naprawcze. Chcieliśmy się zorientować czy uda nam się samodzielnie wykonać wszystkie prace czy będziemy musieli korzystać z pomocy ekipy. Mieszkanie było duże i przestronne. Spodobało nam się od razu i wynegocjowaliśmy dobra stawkę. Nie wszystkie prace mąż wykonywał samodzielnie. zatrudniliśmy też ekipę remontową bo chcieliśmy się w miarę sprawnie wprowadzić. Wszystkie prace budowlane były wykonywane zgodnie z planem i po dwóch miesiącach mogłam zając się już urządzaniem wnętrz. Zdecydowałam się na założenie w oknach plis, które spodobały mi się u mojej znajomej. Skorzystałam z wyszukiwarki i wpisałam plisy okienne z łodzi na zamówienie. Nasze okna nie były standardowych wymiarów dlatego plisy musiały być do nich dobrze dostosowane. Zdecydowaliśmy się na plisy w białym kolorze. Cena była przystępna a firma zapewniała darmowy montaż i dostawę więc skorzystaliśmy z tej opcji. Plisy zostały sprawnie zamontowane. Fachowiec, który do nas podjechał poza plisami zamontował tez rolety w naszej sypialni. Zdecydowaliśmy się wszystko zamówić w jednym miejscu bo firma miała bardzo dobre opinie.

Klienci chwalili solidne wykonanie i wysoką jakość produktów, które można było u nich zamówić. Byliśmy bardzo zadowoleni z jakości produktów. Wszystko dobrze działało. Nie mieliśmy z nimi żadnego problemu. Plisy idealnie pasowały do naszego wnętrza. W salonie od razu okno wyglądało elegancko. Kiedy słońce świeciło można było je w prosty sposób opuścić. W pomieszczeniu od razu robiło się przyjemniej. Plisy fajnie sprawowały się także wieczorem kiedy można było zasłonić okna żeby sąsiedzi nie widzieli co robimy w swoim mieszkaniu. Byliśmy z nich bardzo zadowoleni i śmiało możemy je polecić swoim znajomym i w rodzinie., którzy chcieliby tanim kosztem odświeżyć swoje wnętrze.