W Polsce choroby serca są traktowane przez lekarzy z niezwykłą powagą. W końcu od prawidłowego funkcjonowania układu krążenia zależy nie tylko codzienny komfort, lecz przede wszystkim długość naszego życia. Na szczęście medycyna w kraju, jeśli chodzi o wykrywanie i leczenie chorób serca, z roku na rok ulega poprawie. Również w Krakowie możemy liczyć na personel medyczny o wysokich kompetencjach. Kardiolog, który przyjmuje pacjentów prywatnie, posiada sprzęt najlepszej jakości, znacznie lepszy niż w przychodniach. Dlatego za precyzyjne badanie trzeba zapłacić.

Wizyty prywatne u krakowskiego kardiologa

kardiolog z krakowa prywatnieOsoba, która zaczyna się borykać z problemami układu krążenia, szuka dobrej porady specjalisty. Wiadomo, że w przychodniach kolejki są długie, gdy w końcu się doczekamy, limit czasu, jaki przypada na badanie refundowane, jest stanowczo zbyt krótki. dlatego też każdy, kto chce mieć przeprowadzone w pełni profesjonalne badanie, z użyciem bardzo precyzyjnego sprzętu nowej generacji, stara się umówić na wizytę prywatną. Można to potraktować jako inwestycje w to, co mamy najcenniejszego, czyli zdrowie, dobre samopoczucie i w końcu długie życie. Kardiolog z Krakowa prywatnie przyjmuje osoby w różnym wieku. Przeprowadzi podstawowy wywiad na początku badania, wypyta o odczucia, niepokojące objawy i wcześniejsze leczenie, bądź choroby. Kardiolog z Krakowa wykona USG serca, czyli wysoce specjalistyczne badanie, dzięki któremu można określić stan samego serca, żył i tętnic. USG pomaga wykryć np. nadciśnienie płucne i zmiany miażdżycowe w żyłach przy sercu. Inne badania specjalistyczne, to założenie holtera EKG do badania pulsu lub zmian ciśnienia. Istnieją dwa rodzaje holterów, służące do wczesnej diagnozy i rozpoznawania zaburzeń rytmu serca. Holter ciśnieniowy pomaga wykryć różne rozdaje nadciśnienia. Holter zwykły zapisuje puls, czyli tętno i na podstawie zmian, lekarz potrafi określić, czy pacjent cierpi na arytmię. Zaburzenia rytmu serca mogą być wywołane poważną chorobą lub codziennym stresem a nawet zmianami hormonalnymi.

Liczba schorzeń układu krążenia jest długa. Krakowski kardiolog przyjmuje pacjentów na prywatne wizyty. Podczas badania USG serca, określa stan ogólny i ewentualne odstępstwa od normy, jak zwężone tętnice, objawy nadciśnienia, zatorowości, zmiany miażdżycowe, podejrzenie arytmii i inne. Mając do wyboru długie kolejki do specjalisty i badanie prywatne w miłej atmosferze, większość pacjentów wybiera wizyty prywatne. Dzięki nim zyskują pewność dobrej diagnozy.