Zbliżały się urodziny mojej córeczki. Postanowiłam, że w tym roku nie będę sama wybierała dla niej prezentu, tylko zabiorę ją do sklepu z zabawkami i będzie mogła wybrać, co tylko będzie chciała. Po przyjściu do sklepu od razu stało się jasne, że córka chce dostać samochodzik z akumulatorem. To ostatnio były bardzo popularne zabawki, a sklep wychodząc na przeciw oczekiwaniom małych klientów pozwalał je nawet przetestować w specjalnej strefie zabawy. Córka udała się tam pod opieką jednego doradcy klienta, a ja mnie pozostało wybrać odpowiednią zabawkę.

Wybrałam znakomity samochód na akumulator

znakomite samochody na akumulator dla dzieciW sklepie był bardzo duży wybór takich zabawek różnych firm i producentów. Bardzo zależało mi na tym, aby kupić naprawdę bardzo dobry samochodzik, który będzie mojej córeczce służył przez co najmniej dwa sezony. Zapytałam się sprzedawcy, jaką zabawkę by mi polecił. Pokazał mi on autka od jednego z popularnych producentów takich zabawek. Powiedział mi, że ten producent tworzy znakomite samochody na akumulator dla dzieci i wielu klientów jest zadowolonych z ich wysokiej jakości. Sprzedawca zdjął z wystawy jeden z samochodzików i pokazał mi jak one działają. Przede wszystkim zwróciłam uwagę na solidnie wykonanie tego samochodziku. Był on wykonany z trwałych i twardych metalowych części, a co za tym idzie zabawka była odporna na uszkodzenia mechaniczne, które mogły się przydarzyć przy dużej eksploatacji przez dziecko. Tylko koła tego autka były gumowe, a przy tym duże i posiadały nawet bieżnik niczym opony w prawdziwym samochodzie. Sprzedawca, powiedział mi, że to dlatego aby ułatwić dziecko pokonywanie dużych przeszkód, jak na przykład wysokie krawężniki. Takie koła było również bardzo łatwo wyczyścić, co z pewnością jest pożądaną cechą zabawki przez wszystkich rodziców. Dowiedziałam się od niego również, że akumulator w tym samochodziku jest energooszczędny i nie wymaga zbyt częstego ładowania. Jedno ładowanie wystarcza nawet na kilkanaście godzin zabawy. 

Poza tym, kiedy akumulator jest słaby zaczyna świecić się specjalna kontrolka na panelu zabawki, dzięki czemu zawsze wiadomo, kiedy należy podładować akumulator. Samochodzik jest także wyposażony w specjalny system start – stop, który pomaga rodzicom kontrolować swoje pociechy. Dzięki temu, kiedy dziecko za bardzo się rozpędzi, nie trzeba za nim biec po ulicy, ponieważ można zdalnie wyłączyć zabawkę. Uznałam, że to bardzo praktyczna i komfortowa cecha. Od razu zdecydowałam się zakupić tą zabawkę, dzięki czemu córka była zachwycona.

Kategorie: Zabawki