Jeżeli chodzi o kompleksową pielęgnację naszych aut to trzeba zaznaczyć, że na rynku pojawiło się wiele nowości. One przede wszystkim zmieniają oblicze dbania o pojazdy i sprawiają, że może być ona czystą przyjemnością. Dlatego po takich zabiegach nasze auto jest rzeczywiście czyste, a my możemy cieszyć się takim efektem na dłużej. W dzisiejszych czasach jest wiele rzeczy dostępnych i śmiało można z nich korzystać. Ich dostępność też jest ogromna i wystarczy poszukać ich za pomocą Internetu.

Stosowanie niewidzialnej wycieraczki na szybach

soft99 ultra glacoNawet nie musimy nawet wychodzić z domu. Takim gadżetem dla wymagających może być tak zwana niewidzialna wycieraczka. Jest to produkt, który zapewnia czystość naszych szyb. Stwarza niewidzialną powłokę po której wszystko spływa. Dzięki temu nawet błoto czy największe zabrudzenia nie pozostają na naszych szybach. Niewidzialna wycieraczka jest czasami tak silna, że podczas deszczów kierowcy nie muszą używać wycieraczek. Filmiki z relacjami użytkowników bez trudu znajdziemy w sieci. Dzięki temu każda zainteresowana osoba będzie mogła na własne oczy zobaczyć jak to działa. Jeżeli chodzi o konkretny model tego produktu to tutaj koniecznie trzeba wspomnieć o soft99 ultra glaco w bardzo optymalnej cenie. Jest on często sprzedawany od razu w zestawie ze ścierkami z mikrofibry. Dlatego taki zestaw jest kompletny i wychodzi nam bardzo korzystnie. Jeżeli chodzi o samą aplikację to jest ona bardzo łatwa i poradzi sobie z nią każdy. Podstawą są oczywiście idealnie czyste szyby. O to musimy zadbać, ponieważ w przeciwnym razie nasza wycieraczka może zostać źle zaaplikowana i nieskuteczna. Najszybszym sposobem na czyszczenie szyb jest tradycyjny sposób czyli zwykły środek s sprayu i ścierka, która nie pozostawia śladów. Może być to mikrofibra. Nie którzy dodatkowo zalecają odtłuszczanie powierzchni. To też można wykonać za pomocą znanego i ogólnodostępnego preparatu. Sam soft99 ultra glaco nakładamy za pomocą specjalnego aplikatora, który dostaniemy w opakowaniu. Ilość jest dokładnie opisana na opakowaniu dlatego warto się z nią wcześniej zapoznać.

Musi on pozostać na naszych szybach przez około dziesięć minut i wyschnąć. Następnie wystarczy przetrzeć powierzchnię zwykłą mikrofibrą i gotowe. Jednak trzeba wziąć pod uwagę, że ten środek całkowicie wyschnie dopiero po około dwunastu godzinach. Dlatego warto na to przeznaczyć odpowiednią ilość czasu i pozostawić nasz samochód w garażu. Dzięki temu aplikacja będzie wykonana niemal w sposób idealny.