Nigdy jakoś specjalnie nie zwracałam uwagi na to, jak wyglądają moje brwi, a przynajmniej do momentu, aż nie zaczęłam interesować się makijażem. Wówczas zaczęłam mieć z nimi spore problemy, a że obecnie makijaż brwi jest bardzo modny zależało mi na tym, aby ładnie się one prezentowały. Znalazłam jednak inny sposób na ich podkreślenie zamiast codziennego męczenia się z malowaniem.

Estetyczne brwi ombre w Warszawie

brwi ombre warszawaKiedy zaczęłam interesować się makijażem, grube i widoczne brwi, które znamy z dzisiejszej mody, nie były jeszcze aż tak na topie. Wówczas jeszcze mocno je wyskubywano, a że z natury posiadam gęste brwi ten proces sprawiał mi sporo problemów. Wiedziałam, że do nieprzyjemnego uczucia wyrywania włosków pęsetą po kilku razach się przyzwyczaję, ale mimo wszystko moich włosków było tak dużo, że ten sposób ich depilacji sprawiał mi ból. Zaczęłam je zatem podgalać maszynką i dzisiaj już wiem, jak wielki błąd popełniłam. Pomimo tego, że obecnie w modzie są gęste brwi, moje nawet jeżeli kiedyś się w tę modę wpisywały, dziś dosłownie przypominają krzaki. Dlatego zamiast męczyć się z nimi każdego ranka, kiedy nie zawsze jest na to czas, zdecydowałam się na brwi ombre Warszawa posiada renomowane kliniki w których możemy być pewni profesjonalnie wyszkolonego personelu. Oznacza to, że decydując się na zabieg mamy pewność, że zakończy się on powodzeniem. Będąc na konsultacji objaśniłam swój problem, ale wówczas dowiedziałam się, że po zrobieniu makijażu permanentnego nie będę musiała już wyskubywać tak dużo włosków, a poza tym te górne zostaną przycięte dodatkowo w taki sposób, aby całość prezentowała się schludnie i naturalnie. Z kolei jeśli chodzi o dolne włoski, polecono mi metodę na wosk, który jest znacznie skuteczniejszy i mniej bolesny. Sam zabieg nie był dla mnie bolesny, czego na początku bardzo się obawiałam, a sam jego efekt niezwykle pozytywnie mnie zaskoczył. Mogę nawet powiedzieć, że przeszedł moje najśmielsze oczekiwania. Moje brwi bowiem wyglądały bardzo naturalnie, a jednocześnie wizualnie powiększyły moje oczy, a ja wreszcie przestałam wyglądać, jak człowiek wiecznie zmęczony i zdenerwowany.

Teraz, kiedy mogę wreszcie cieszyć się pięknymi brwiami, jednocześnie zaoszczędzam mnóstwo czasu na codziennym malowaniu ponieważ to właśnie robienie brwi zajmowało mi go najwięcej. W przyszłości chcę również zdecydować się na makijaż permanentny powieki w postaci oczywiście subtelnej kreski na oku. Wtedy pozostanie mi tylko nakładanie podkładu i pomadki na usta oraz wytuszowanie rzęs, aby zrobić pełny i dzienny makijaż.