Czy słyszałeś o blue cheese nasiona dla branży kosmetycznej? Może sam korzystałeś z kosmetyków z konopi? Jeśli nie to warto poznać ich składy. Zapraszam cię do świata kosmetyków amnesia haze nasiona do codziennej pielęgnacji. 

Tę niesamowitą wędrówkę po kosmetykach amnesia haze nasiona zaczniemy krótkiej charakterystyki. Po niej nastąpi wejście do gamy pielęgnacji konopnej. Na czerwonym dywanie pojawią się przykładowe kosmetyki amnesia haze nasiona do twarzy, ciała oraz rąk. 

Czym są amnesia haze nasiona dla branży kosmetycznej? 

blue cheese nasionaTo rodzaj nasion konopi. Zielone amnesia haze nasiona są odmianą prostą w hodowli. Pochodzą prosto z Syberii. Liczne modyfikacje genetyczne pozwoliły uzyskać dość mocną roślinę. Zasadzenie amnesia haze nasiona gwarantuje pomyślne zbiory. Dodatkowo amnesia haze nasiona są niezwykle mocne na warunki atmosferyczne. Nie wymagają dość dużej opieki. Warto dodać, że roślina rośnie niezwykle szybko. Czas od posadzenia amnesia haze nasiona do kwitnięcia wynosi maksymalnie do 3 tygodni. Dlatego amnesia haze nasiona są chętnie kupowane prze hodowców z całego świata. 

Przykład kosmetyku do twarzy 

Gdy weźmiemy do ręki kremy z amnesia haze nasiona możemy przekonać się o dobrym składzie kosmetyku. Patrząc na skład INCI możemy się przekonać, że nie kupujemy kota w worku. Kosmetyki do twarzy z amnesia haze nasiona zawierają głównie olej konopny. Zawartość oleju z amnesia haze nasiona może się różnić. W przypadku kremów do twarzy konopia bywa lekiem na zmiany trądzikowe, przetłuszczanie się cery oraz łuszczycę i AZS. 

Przykład pasty do zębów 

Często amnesia haze nasiona są wykorzystywane przy produkcji pasty do zębów. Olej z amnesia haze nasiona to nie jedyny składnik pasty. Do oleju z amnesia haze nasiona dodaje się inne wyciągi roślinne. Do pasty z amnesia haze nasiona można dodać min. goździki, ałun, mięta oraz szałwia.  

Przykład szamponu do włosów 

Do celów likwidacji łupieżu, łuszczycy albo wyprysku atopowego stosuje się olej konopny z amnesia haze nasiona często bywa stosowany. Jest on w niewielkiej ilości dodawany do szamponu. Zwykle ilość oleju nie przekracza 10%. Dodatkowo w szamponach z amnesia haze nasiona stosuje się inne ekstrakty oraz oleje np. olej z nasion grejpfruta, hyzop albo sól z Morza Martwego. 

 

Mam nadzieję, że artykuł o amnesia haze nasiona okazał się interesujący. Z całą pewności kosmetyki z amnesia haze nasiona zasługą do wejścia na rynek masowy. Już nie mogę się doczekać, kiedy kosmetyki będą pojawiać się licznie w drogeriach. Co o tym myślicie.