Kiedyś popularne było noszenie długich do pasa warkoczy. Uważało się je za najpiękniejszą ozdobę kobiety, dlatego każda zapuszczała włosy, by następnie zapleść z nich piękną fryzurę. Niestety z wielu różnych przyczyn nie zawsze udaje się nam osiągnąć taką długość, jaką byśmy chciały. Wpływ na to może mieć nasza dieta, styl życia i stan zdrowia, ale czasem po prostu dzieje się tak z powodu uwarunkowań genetycznych, których nie możemy zmienić. Czy możemy w jakiś sposób pomóc naturze?

Przedłużanie metodą clip-in

naturalne doczepiane włosyWspółcześnie możemy korzystać z wielu rozwiązań, dzięki którym będziemy mogły pochwalić długimi do pasa włosami. Jeśli nie zadziałały profesjonalne szampony, specjalistyczne wcierki ani nawet drogie terapie, mamy jeszcze inne wyjście. To bardzo popularna i często polecana przez klientki metoda przedłużania włosów clip-in. Polega na doczepieniu pasm do włosów na głowie za pomocą specjalnych spinek. Mają one formę minigrzebyczków ze specjalnym klipsem i z łatwością wchodzą między nasze naturalne pasma. Instaluje się je pod warstwą naszych włosów, tak aby nikt nie mógł ich zauważyć. Doczepione kosmyki zleją się z naszymi i stworzą wrażenie, że wyhodowałyśmy taką piękną fryzurę. Najlepiej sprawdzają się naturalne doczepiane włosy, ponieważ mają takie same właściwości i fakturę, jak te znajdujące się na naszej głowie. Przedłużenie uzyskujemy natychmiast po zabiegu, który trwa krótko i nie jest uciążliwy ani bolesny. Dla wielu kobiet jest to rozwiązanie na specjalne okazje, jak wesele, urodziny czy rocznica, pozwala bowiem osiągnąć spektakularny efekt oraz daje możliwość tworzenia wielu fryzur i upięć. Łączenia powinny być dyskretne i wygodne w noszeniu, dlatego jeśli nie czujemy się na siłach, by samodzielnie wpiąć klipsy, powinnyśmy udać się do kompetentnego fryzjera lub zaufanego stylisty fryzur. Same pasma możemy zakupić w internecie, gdzie mamy możliwość porównywania cen i zapoznania się z opisem. W dobraniu odpowiedniego koloru i długości pomogą nam specjalne poradniki i tutoriale, chociaż, jeśli ktoś woli, można się także umówić na konsultację.

Doczepiane metodą clip-in włosy to sposób na szybkie i proste przedłużenie włosów. Nie wpływa ich zdrowie ani kondycję, jeśli jest dobrze przeprowadzone. Możemy zdecydować się na samodzielne założenie pasemek i w ten sposób zmniejszyć cenę zabiegu. Na samych doczepkach jednak nie warto oszczędzać, ponieważ tylko wysokiej jakości produkt zapewni nam wymarzony efekt i będzie wyglądał tak, jak chcemy. Z tego powodu warto zainwestować w clip-iny z włosów naturalnych.